Liepājas teātra piedāvājums oktobrī!

Liepājas teātra piedāvājums oktobrī!

28 jūlijs, 2011

Lai arī oktobrī pirmizrādes nav gaidāmas, skatītājiem tiks piedāvātas daudzi iemīļoti iestudējumi.

11. oktobrī iespējams ielūkoties vīriešu pasaulē un atklāt tās noslēpumus, apmeklējot izrādi “VISS PAR VĪRIEŠIEM”. Iestudējums pagājušajā sezonā piedzīvoja savu 50. izrādi un ir ieguvis nedalītu skatītāju mīlestību.

12. oktobrī par ĪPAŠU cenu (Ls 3) tiek dota iespēja atklāt sen aizmirstus un rūpīgi glabātus noslēpumus, apmeklējot detektīvkomēdiju “LATERNU STUNDA”.

19. oktobrī iespējams just līdzi vienam no skaistākajiem, bet arī skarbākajiem latviešu literatūras mīlas stāstiem, noskatoties R. Blaumaņa drāmas “UGUNĪ” iestudējumu. Kristīnes un Edgara mīlestības stāsts, kurš savu aktualitāti nav zaudējis arī 21. gadsimtā.

20. un 28. oktobrī skatītājiem tiek piedāvātas kaislības senlaiku garā “RAGANA” – izrāde nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai 5 nominācijās.

26. oktobrī pēc ilgāka laika skatītājus gaida tikšanās ar izrādes “PĪĻU MEDĪBAS” varoņiem – Dž.Dž.Džilindžera iestudējumā re minorā tiek risināta „mazā cilvēka” tēma – par cilvēku, kurš vīlies savā dzīvē un ikdienā un kurš vienīgo glābiņu un sevis piepildījumu saskata pīļu medībās. Kritiķe Linda Ģībiete par šo iestudējumu teikusi: “Liepājas teātra aktieriem talantīga režisora vadībā izdodas radīt spēcīgu, viendabīgu izrādes ansambli. Egons Dombrovskis Zilova lomā vēlreiz parāda, ka ir viens no labākajiem, ja ne pats izcilākais Latvijas aktieris. Spriegums, bet ne saspringums. Absolūts dabiskums, bet ne vaļība. Galējo iespēju robežu sasniegšana, bet ne pārspīlējums. Tās ir tikai dažas no viņam piemītošajām unikālajām aktieriskajām kvalitātēm.”

Vēl oktobrī iespējams noskatīties izrādes “LAIMESCIEMA PODNIEKDARBNĪCA”, “SPĒLĒ, SPĒLMANI!”, “HANANA” u.c.

Viss  oktobra repertuārs aplūkojams sadaļā “REPERTUĀRS”.