Izrāde sit pa smadzenēm ar Kārļa Auzāna sacerēto melodramatisko mūziku, Egona Dombrovska virtuozo (bez butaforijām panākto!) Merika fiziskās kroplības vizualizāciju un uzstājīgu atgādinājumu, ka aiz nepievilcīgas miesas čaulas var slēpties smalka un jūtīga dvēsele.

— Valda Čakare (“Kultūras Diena” / “Ziloņcilvēks”)

Liepājas teātra podkāsts “Pīpētavas sarunas” 2. sezona

2. sezonas 2. sērija (jeb kopumā 12). Obligāta klausāmviela katram, kurš sapņojis vai sapņo kļūt par aktieri. Tu viņus nepazīsti, bet pēc 10 gadiem, kad viņi kāps saņemt savas balvas, Tu varēsi teikt, ka zināji par viņiem pirms viņi kļuva populāri. Liepājas aktierkursa topošie Liepājas teātra aktieri sarunā vēl ir gana atklāti, lai izpļāpātos par lietām, ko pieauguši aktieri vairs neatļaujas. Hugo Puriņš un Madara Krživeca. Diemžēl šobrīd mēs vairs neaicinām jūs uz teātri klātienē, bet aicinām klausīties podkāstu! #Ēkultūra #TiksimiesDrīz #Paliecmājās #pīpētavassarunas

2. sezonas 2. sērija pieejama šeit (publicēta 14.02.2021.)

2. sezonas 1.sērija pieejama šeit (publicēta 25.01.2021.)

Visas 1. sezonas 10 epizodes pieejamas šeit!

JAUNUMS! Pīpētavas sarunas ir radījušas savu PATREON KONTU un  Jums ir iespēja atbalstīt satura veidotājus finansiāli, izvēloties, cik lielu summu esat gatavi ik mēnesi ziedot: 1, 3, 5 vai 10 eiro. Skaties vairāk šeit!

Lai pievienot komentāru