Liepājas teātra rudens viesizrādes!

Liepājas teātra rudens viesizrādes!

1 oktobris, 2018

Rudenī Liepājas teātris dosies viesizrādēs pa visu Latviju, lai gan ar izrādēm bērniem, gan pieaugušajiem iepriecinātu skatītājus. Triju mēnešu laikā 6 dažādas izrādes tiks parādītas 9 pilsētās.

16. oktobrī Vidzemes koncertzālē “CĒSIS”, 17. oktobrī Siguldas novada Kultūras centrā  un 20. oktobrī Latgales vēstniecībā “GORS” skatītāji varēs noskatīties Regnāra Vaivara iestudēto izrādi “Zilā istaba”. Tas ir stāsts par desmit pāriem desmit negaidītās situācijas. Students un precēta sieviete, precēta sieviete un deputāts, deputāts un modele… un tā tālāk. Desmit stāsti par mīlestību, seksu un jaunu dzīvi, kurā ik reizi satiekas iepriekšējā stāsta varonis ar nākamo, lai atkal ļautos attiecību sarežģītajiem līkločiem. Izrādē piedalās Inese Kučinska, Leons Leščinskis, Gatis Maliks, Agnese Jēkabsone, kā arī Beatrise Eglinska.

18. oktobrī Siguldas novada Kultūras centrā, 19.0ktobrī Latgales vēstniecībā “GORS” un 21. oktobrī Ogres novada Kultūras centrā tiks rādīta izrāde bērniem “Dželsomīno Melu zemē” Ģirta Šoļa režijā. Dželsomīno ir puika ar tik skaļu balsi, ka, viņam runājot, plīst apkārtējo māju stikli un no galvām tiek aizpūstas parūkas.. Izrāde vēsta ne tikai par viņa nokļūšanu un piedzīvojumiem Melu zemē, bet arī atklāj teātra radīšanas un pārtapšanas noteikumus, kā arī fantāzijas neierobežotās iespējas. 

Savukārt 24. novembrī Ādažu kultūras centrā un 25. novembrī Slampes kultūras pilī vieglās noskaņās tiks spēlēta komēdija “Paldies Tev, draudziņ!”, kuru sezonas beigās iestudēja režisors Dž.Dž.Džilindžers. Galvenā loma iestudējumā atvēlēta aktierim Egonam Dombrovskim. Viņš iejūtas TV šova vadītāja Patrika Samnera lomā, kurš pamazām sācis zaudēt savu zvaigznes statusu. Lai atgūtu popularitāti, viņš sarunā savā dzīvoklī tikties ar producentu Regu. Kā jau komēdijā ierasts, it kā ikdienišķo situāciju sarežģīs fakts, ka Regs, kuram ir ārkārtīgi augsti tikumības standarti, Patrika dzīvoklī uz dīvāniņa ieraudzīs neatvairāmi skaistu sievieti, labi zinot, ka Patrika sieva atrodas Parīzē.

Biļetes uz visiem iestudējumiem iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā.