Liepājas teātrī ar iestudējumu “Karlsons” viesosies Operetes teātris!

Liepājas teātrī ar iestudējumu “Karlsons” viesosies Operetes teātris!

18 decembris, 2019

12. martā plkst. 14:00 un 18:00 Liepājas teātrī ar muzikālu piedzīvojuma spēli „Karlsons” viesosies Operetes teātris. Brālītis un Karlsona, kas dzīvo uz jumta, ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli – par daudzveidīgo, krāsaini fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Izrāde paredzēta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību un savus sapņus, līdz ar to uz to aicināta visa ģimene.

Izrādes režisors Valdis Lūriņš par šo muzikālo piedzīvojumu spēli teicis, ka Karlsons ir aizraujoša un asprātīga luga par pasauli ar noslēpumu, jo daudzi ir mēģinājuši minēt Karlsona mīklu, kas viņš īstenībā ir. Vai tā ir Brālīša fantāzija vai tiešām reāla būtne? Viņš arī akcentē, ka šī pasaku grāmata domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem, līdz ar to aicina baudīt šos mūzikas svētkus kopā ar vecākiem un vecvecākiem.

Brālīša lomas atveidotāja Valērija Koļago saka: „”Karlsons” ir rotaļu un prieka pilna, muzikāli un horeogrāfiski piesātināta mūsdienīga izrāde, kas uzrunā plaša spektra auditoriju, jo katrā no mums mīt gan Brālītis, kurš meklē īstu sirdsdraugu, gan Karlsons, kurš, manuprāt, zināmā mērā simbolizē dažādu nebēdnību kopumu, kad ejam pa bieži kāroto vieglāko ceļu.”

Muzikālā piedzīvojumu spēle veidota pēc Astrīdas Lindgrēnes un Ārnes Oita mūzikla motīviem.
Galvenajās lomās: Karlsons – Kārlis Rūtentāls, Brālītis – Valērija Koļago, kā arī Laura Purena, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Elīna Avotiņa, Salvis Sprūžs, Sandija Dogvane, Sabīne Krilova, Mārtiņš Gailis un Operetes orķestra ansamblis džeza pianista Madara Kalniņa vadībā. Izrādes režisors ir Valdis Lūriņš, horeogrāfs – Alberts Kivlenieks, scenogrāfs – Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece – Juta Ķimmenīte.

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Atlaides kolektīviem, daudzbērnu ģimenēm, uzrādot “3+ ģimenes karti”, studentiem, skolēniem, pensionāriem. Biļešu cenas no 5.00 līdz 15.00 eiro.

Informāciju sagatavoja:
Operetes teātra komunikācijas vadītāja Krista Tuča, e-pasts: info@operetesteatris.lv, m.t. 25123143