Liepājas teātrī būs iespējams noskatīties opereti “Jautrā atraitne”

Liepājas teātrī būs iespējams noskatīties opereti “Jautrā atraitne”

18 marts, 2015

Vairāk nekā gadsimtu Franča Lehāra operete Jautrā atraitne spoži uzdzirkstī uz teātru skatuvēm visā pasaulē. 26.aprīlī plkst. 18:00 tās valdzinājumu izjutīs Liepājas publika, kas ir uzticīga operetes žanram. Operetē ir gan mīlestības un labvēlības pilna gaisotne, gan labi pazīstama mūzika un deja, kas dzīvi ļauj uztvert gaišākās noskaņās.

Franča Lehāra operetes Jautrā Atraitne. režisors Jānis Kaijaks atzīst: “Atslēgas vārdi ir klasiskas operetes etalons, kur ir laba mūzika un interesants librets, kuru mūsdienīgi latviskojusi Amanda Aizpuriete. Jautrajā atraitnē būtiskākais ir mīlestība un tās visuvarenais spēks, kas ļauj glābt mazu valsti no bankrota. Akcents, ko tik labi saprot 21.gadsimta mazas valsts skatītājs. Tātad Latvijas skatītājs.”

Operetes Jautrā atraitne iestudējumā piedalās Latvijā labi pazīstamas skatuves zvaigznes un spoži talantīgi solisti – Sonora Vaice, Nauris Indzeris, Jolanta Strikaite, Dainis Skutelis, Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis, Miervaldis Jenčs, Inese Jasmane-Rūrāne, Inguna Švāne, Andris Lapiņš, Imants Erdmans Jānis Kirmuška, Zigurds Neimanis, koris, dejotāji un orķestris diriģenta Guntara Bernāta vadībā. Režisors Jānis Kaijaks, scenogrāfs Ivars Noviks, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, mākslinieciskais konsultants – diriģents-vecmeistars Jānis Kaijaks.

Atlaides kolektīviem, daudzbērnu ģimenēm uzrādot “3+ ģimenes karti”, studentiem, skolēniem, pensionāriem, invalīdiem.

www.operetesfonds.lv
www.facebook.com/LatvijasOperetesFonds
www.draugiem/operetesfonds