Liepājas teātris atvērs durvis visiem interesentiem!

Liepājas teātris atvērs durvis visiem interesentiem!

5 augusts, 2014

Svētdien, 10. augustā, jau otro gadu pēc kārtas Liepājas teātris gaidīs ciemos liepājniekus un pilsētas viesus, rīkojot Atvērtā teātra dienu. Teātris būs atvērts no plkst. 11:00 līdz 15:00, bet plkst. 18:00 tiks piedāvāta Armanda Zvirbuļa iestudētā komēdija – pikantā avārijas nosēšanās „Boeing, Boeing”.

„Atvērtā teātra diena tiek organizēta tāpēc, ka sezonas laikā teātra apmeklētāji ļoti interesējas par to, kā notiek darbs arī citviet teātrī, ne tikai uz skatuves. Piedāvāsim interesentiem ieskatīties teātra aizkulisēs un to cilvēku ikdienā, kurus uz skatuves nav iespējams sastapt. Tā kā pagājušajā gadā Atvērtajā teātra dienā bija ļoti liela cilvēku atsaucība (to apmeklēja ap 1000 interesentu), vēlamies turpināt iesākto tradīciju un atvērt teātra durvis ikvienam,” stāsta mārketinga direktore Jevgenija Skoraja.

Arī šogad ir padomāts, lai interesanti būtu jebkuras paaudzes apmeklētājiem – mazākie skatītāji tiks aicināti piedalīties radošajās darbnīcās, ko organizēs „Krāsu karuselis”. Tajās varēs veidot scenogrāfiju savam sapņu iestudējumam, gatavot maskas un Pelnrušķītes kroņus, zīmēt, krāsot utt.

Šajā dienā tiks piedāvātas arī ekskursijas pa teātri gida pavadībā – gida lomā iejutīsies arī teātra direktors Herberts Laukšteins. Katru stundu no plkst. 11:00 līdz 14:00 notiks ekskursijas latviešu valodā, bet teātris aicina arī pilsētas viesus, piedāvājot stāstījumu arī angļu (plkst. 12:00) un krievu (plkst. 14:00) valodās. Lūgums uz ekskursijām ierasties vismaz piecas minūtes pirms to sākuma.

Apmeklētāji varēs arī tuvāk aplūkot repertuārā esošo un jau norakstīto izrāžu kostīmus izstādē, kas būs ierīkota Skatītāju foajē, savukārt Šampanieša zāles fotostūrītī no plkst. 13:00 līdz 15:00 varēs nofotografēties ar teātra rekvizītiem; darbosies arī teātra kafejnīca.

Plkst. 18:00 izrādē „Boeing, Boeing” skatītājus gaida aizraujošs un pikants lidojums, kura laikā viņi iepazīs arhitektu Bernāru, viņa uzticamo kalponi Bertu, kura, mainoties Bernāra līgavām, regulāri maina gan ēdienkarti, sekojot katras gaumei, gan meiteņu fotogrāfijas guļamistabā, viņa skolas laika draugu Robēru, kuram Parīzes tikumi un netikumi ir sveši, jo viņš pats nāk no Provansas un, protams, trīs burvīgās stjuartes – amerikānieti Žaneti, vācieti Ženiju un francūzieti Žaklīnu.

Starpbrīdī skatītāji varēs tikties ar izrādes varoņiem – aktieriem Mārtiņu Kalitu, Kasparu Kārkliņu, Anitu Kvālu, Everitu Pjatu, Lauru Jerumu un Signi Ruicēnu – un saņemt no viņiem autogrāfus. Arī pēc izrādes skatītājus gaida pārsteigums!

Biļetes uz izrādi vēl pieejamas!

Uz tikšanos Liepājas teātrī!