Liepājas teātris ir uzsācis biļešu pārdošanu uz Ziemassvētku pasākumiem

Liepājas teātris ir uzsācis biļešu pārdošanu uz Ziemassvētku pasākumiem

11 novembris, 2009

Kā jau katru gadu, nedaudz pirms Ziemassvētkiem, Liepājas teātris piedāvās Ziemassvētku koncertus, kā arī Ziemassvētku izrādi bērniem „Sniegbaltītes skola”.

Jau 15. decembrī pie mazajiem skatītājiem atgriezīsies muzikālā izrāde ar dziedāšanu un dancošanu “SNIEGBALTĪTES SKOLA”. Tas ir stāsts par lācēnu Mišu, kuram mamma neļauj mācīties, lai arī pārējie zvēriņi jau iet skolā. Lāča mamma baidās par savu lācēnu, jo apkārt dauzās huligāns Vilcēns. Bet Miša tomēr panāk savu, kļūst par labu skolēnu, un kopā ar pārējiem zvēriņiem pārmāca arī lielībnieku Vilcēnu.

„Sniegbaltītes skola” savu popularitāti ieguva pēc 1954. gada Latvijas Radio iestudējuma, un ar šo pasaku uzauguši daudzi bērni. Lomās: Inese Kučinska, Armands Kaušelis, Ivars Krastiņš, Zanda Štrausa, Egons Dombrovskis, Marģers Eglinskis, Jūlija Ļaha, Edgars Pujāts, Maija Romaško, Lelde Kaupuža un Ivonda Vilsone.

Pēc izrādes noskatīšanās iespējams tikties arī ar Ziemassvētku vecīti, bet, lai tas notiktu, iepriekš jāpiezvana pa tālruni 634 22121.

Sniegbaltīte un zvēriņi savus skatītājus gaidīs 15. decembrī plkst. 13.00, 16., 17. decembrī plkst. 11.00 un 20. decembrī plkst. 12.00.

Sākot ar 18. decembri, Ziemassvētku koncertos satiksies trīs paaudzes – pašreizējie aktieri, seniori un jaunais Klaipēdas Universitātes Liepājas teātra aktieru kurss, lai kopīgi ar koncerta režisoru Valdi Lūriņu radītu Ziemassvētku brīnumu un svētku gaisotni ikvienam skatītājam.

Koncertā skanēs pazīstamas un mazāk zināmas Ziemassvēku dziesmas, kā arī Ziemassvētku stāsti un dzejoļi. Šī būs iespēja pēc ilgāka laika atkal tikties ar aktieriem, kuri kādu laiku nav redzēti uz Liepājas teātra skatuves, kā arī iepazīt jauno aktieru kursu, kas teātrim pievienosies nākošajā sezonā.

Liepājas teātra abonementu īpašniekiem tiek dāvāts ielūgums uz 18. decembrī notiekošo koncertu. Ielūgumus var saņemt Liepājas teātra kasē līdz 1. decembrim.

Koncerti notiks:
18. decembrī plkst. 19.00
19. decembrī plkst. 12:00 (PAPILDKONCERTS)
20. decembrī plkst. 18.00
21. decembrī plkst. 19.00
22. decembrī plkst. 19.00
23. decembrī plkst. 19.00

Biļešu cenas uz bērnu izrādi Ls 2 un Ls 2,50 darba dienā, Ls 2 un Ls 3 brīvdienā.
Biļešu cenas uz Ziemassvētku koncertiem Ls 3,4,6 un 8.