Liepājas teātris izsludina konkursu par logo izstrādi bērnu un jauniešu festivālam „OLA”!

Liepājas teātris izsludina konkursu par logo izstrādi bērnu un jauniešu festivālam „OLA”!

3 februāris, 2012

2012. gada oktobrī Liepājas teātris sadarbībā ar ASSITEJ (Starptautisko bērnu un jaunatnes teātra mākslas asociāciju) plāno rīkot starptautisko bērnu un jauniešu festivālu „OLA”, un aicina ikvienu radošu personību piedalīties logo ideju konkursā. Konkursa mērķis ir izveidot logo, kas veicinās festivāla atpazīstamību un kopējo tēlu.

Par pamatu konkursam tiek izmantota vārdu spēle, jo OLA ietver ambivalentu dabu – OLA kā ola, no kuras izšķiļas brīnums, un OLĀ kā sveiciens, kurā pieaugušais sveic bērnu mākslas pasaulē. Festivāla organizētāju vīzija par nosaukumu „OLA” ir sekojoša:

„Izšķilšanās ir vienīgā apsveicamā destrukcija dabas norisē. Olas čaumala, gluži kā priekškars, atveras. Labdien! Mēs vēlamies, lai tu, mazais, ienāktu mākslas pasaulē kā gaidīts draugs. Pieaugušie, kuru profesija ir teātris, domā par tevi. Nāc, vērtē, skaties īpaši tev veidotās tavas pirmās izrādes. Lai no baltajām olu čaumalām izlobās tavas dzīvīgās acis un priecīgie smiekli! Lai Liepājas teātris un pilsēta uz dažām dienām pārvēršas  par  mākslas  inkubatoru  bērniem  un  jauniešiem  – topošajiem gudrajiem, prasīgajiem skatītājiem!”

Pretendentiem darbi ir jāiesniedz elektroniski, sūtot tos uz e-pastu jevgenija.skoraja@liepajasteatris.lv līdz šī gada 29. februārim ar norādi “Logo konkursam”.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti un publicēti Liepājas teātra mājas lapā 9.martā.

Konkursa nolikums: Nolikums_Ola