Liepājas teātris piedalīsies izstādē „Ražots Liepājā”!

Liepājas teātris piedalīsies izstādē „Ražots Liepājā”!

4 marts, 2015

6. un 7. martā Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC) notiks Liepājas pašvaldības organizētā izstāde „Ražots Liepājā”. Arī Liepājas teātris piedalīsies šajā izstādē, kuras laikā iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar saviem iestudējumiem, piedāvās iegādāties teātra suvenīrus, nofotografēties pie fotosienas, uzfilmēties nelielā video, kas pēcāk pārtaps teātra īsfilmā u.tml.

Apmeklējot teātra stendu un atbildot uz jautājumu, kāpēc Liepājai nepieciešams savs teātris, būs iespējams savā īpašumā iegūt īpašu kuponu, kuru uzrādot varēs iegādāties biļetes uz jebkuru izrādi jūnijā ar 50% atlaidi. Kuponus varēs izmantot tikai LOC kasē 6. un 7. martā. Ar katru kuponu būs iespējams iegādāties 1 biļeti.

Apmeklētāji varēs iegādāties arī Agneses Jēkabsones iedziedāto disku ar dziesmām no izrādes „Piafa”, Aigara Hibnera fotogrāmatu „Liepājas teātris”, dažādu izrāžu afišas un programmiņas, dāvanu kartes u.c.

Lai noskaidrotu skatītāju vēlmes, izstādes apmeklētāji varēs aizpildīt arī skatītāju aptaujas anketu, kā arī piedalīties izlozē un laimēt ielūgumus uz kādu no iestudējumiem.

Mazākajiem izstādes apmeklētājiem būs iespējams salikt puzles, kurās attēloti varoņi no izrādēm „Bezgalīgo stāstu stāsts” un „Sprīdītis”.

Izstādi bez maksas iespējams apmeklēt 6. martā no plkst. 10:00 līdz 19:00 un 7. martā no plkst. 10:00 līdz 17:00.