Liepājas teātris un Rietumu Radio aicina piedalīties Lielajā Talkā!

Liepājas teātris un Rietumu Radio aicina piedalīties Lielajā Talkā!

15 aprīlis, 2011

30. aprīlī no plkst. 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā notiks Lielā Talka. Pagājušajā gadā Liepājas teātris atbalstīja talciniekus, piedāvājot apmeklēt izrādi, iegādājoties lētākas biļetes. Šogad teātra darbinieki paši nolēmuši piedalīties talkā un aicina arī ikvienu liepājnieku sakopt kanālmalas abas puses.

Viens no pasākuma iniciatoriem ir aktieris Kaspars Gods, kurš uzsver, ka „pietiek sēdēt savos kabinetus un pie datoriem. Jāiet svaigā gaisā un kaut kas labs jāizdara”.

Kanālmalas sakopšana sāksies plkst. 9:30 – tikšanās vieta būs pie atpūtas centra „Libava”, kur tiks izsniegti lielie atkritumu maisi. Talcinieki aicināti ņemt līdzi cimdus, grābekļus un citu nepieciešamo inventāru.

Liepājas teātris sagādājis specbalvas divās nominācijās – „Lielākais maiss” un „Interesantākais atrastais objekts”. Talkas dalībnieki aicināti arī saglabāt talkas zaļās lentītes. Tās uzrādot Liepājas teātra kasē, būs iespējams saņemt atlaidi uz kādu no izrādēm (sekojiet līdzi informācijai teātra mājas lapā www.liepajasteatris.lv).

Talkas noslēgumā pavāri Jānis un Tomass būs sarūpējuši talciniekiem siltas pusdienas; par mūziku visa pasākuma garumā gādās Rietumu Radio komanda, nodrošinot arī tiešraidi no talkas norises vietas.

Pēc talkas paredzēts nodziedāt arī kopdziesmu. No 15. aprīļa Rietumu Radio un Liepājas teātra mājas lapās ir iespējams nobalsot par vienu no četrām dziesmām.