Notiks “Boeing, Boeing!” pēdējais lidojums!

Notiks “Boeing, Boeing!” pēdējais lidojums!

10 oktobris, 2017

Otrdien, 31. oktobrī, plkst. 19:00 Liepājas teātrī notiks pēdējais lidojums Marka Kamoleti komēdijai “Boeing, Boeing!”, kurai režisors Armands Zvirbulis deva žanrisko apzīmējumu – pikanta avārijas nosēšanās. Šī bija režisora Armanda Zvirbuļa debija teātra režijā. Iestudējums pirmizrādi piedzīvoja 2014. gadā. Kopš tā laika izrāde nospēlēta vairāk kā 40 reizes, to noskatījušies vairāk kā 15 000 skatītāji.

Luga “Boeing, Boeing!” 1991. gadā tika iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk spēlētā franču luga pasaulē. Vienā no Parīzes teātriem tā spēlēta 19 gadus! 1962. gadā lugas tulkojums angļu valodā tai atvēra visas pasaules teātru durvis.

Ir pagājušā gadsimta vidus… VIŅŠ ir viens. Viņš patiesi un aizrautīgi mīl. Sievietes. Viņa iecienītākā lasāmviela ir starptautisko lidojumu grafiks… VIŅAS ir trīs. Trīs stjuartes. Viņas nekad nesatiekas – kad viena atlido, otra jau lido prom, bet trešā kaut kur pasaules viņā malā gaida savu reisu, lai pēc lidojuma grafika noteiktā laika atkal satiktu VIŅU…VIŅŠ ir ģēnijs, viņš ir radījis sistēmu, kas ļauj veidot kopdzīvi ar visām trim – līdz brīdim, kad kāds aizkadra ģēnijs, izrādās, ir radījis lidmašīnu, kas spēj lidot ātrāk, un lidojumu grafiki izmainās…

Skatītājus gaida aizraujošs un pikants lidojums, kura laikā viņi iepazīs arhitektu Bernāru (Mārtiņš Kalita), viņa uzticamo kalponi Bertu (Anita Kvāla), kura, mainoties Bernāra līgavām, regulāri gan maina ēdienkarti, sekojot katras gaumei, gan meiteņu fotogrāfijas guļamistabā, viņa skolas laika draugu Robēru (Kaspars Kārkliņš), kuram Parīzes tikumi un netikumi ir sveši, jo viņš pats nāk no Provansas un, protams, trīs burvīgās stjuartes – amerikānieti Žaneti (Everita Pjata), vācieti Ženiju (Ilze Jura) un francūzieti Žaklīnu (Signe Dancīte).

Parīze, flirts, mīlestība un lidmašīnām pilnas debesis – ir atslēgas vārdi šim iestudējumam. Mīļie, skatītāji, būs jāpiesprādzē drošības jostas, jo šis nebūs mierīgs lidojums!