Paukojam un šmaukojam arī Liepājas teātrī!

Paukojam un šmaukojam arī Liepājas teātrī!

1 oktobris, 2016

5.decembrī 13.00 un 19.00 ar nebēdnīgi muzikālu izrādi  – dziesmuspēli bērniem “Paukojam un šmaukojam” Liepājas teātrī viesosies Latvijas operetes fonds.

Dziesmuspēle Brodveja stilā, veidota pēc Enīdas Blaitonas populārās pasakas „Pauks un Šmauks” motīviem. Izteiksmīgā kustību horeogrāfija, spilgtā kostīmu koncepcija, Ozolaines meža vides scenogrāfija priecēs gan pirmssolas un jaunāko klašu bērnus, gan viņu vecākus un ikvienu, kam patīk azarts, jautrība un ir mīļas bērnības atmiņas.

Lieliskā latviešu melodiķa Arvīda Žilinska hiti, — bērnu dziesmas, savulaik bija iecienītas ne mazāk kā Raimonda Paula vai citu melodiķu daiļrade — „Rīta rosme”, „Dziesmiņa par mīļo māmiņu”, Kaķīts mans”, „Dziesma par slinko Jānīti”, „Pulkstens deviņus jau zvana” un daudzas, daudzas citas izdziedās Mārcis Maņjakovs, Emīls Kivlenieks , Anastasija Vorobjova un Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti Sabīne Krilova, ko pazīstam no LTV šova „Radīti mūzikai”, Ansis Bētiņš, Emīls Klaužs, Valērija Koļago, Laura Purena, Laima Krīgere, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Vjačeslavs Aleksejevs, pianista Madara Kalniņa un džeza grupas pavadījumā.

Režisors Valdis Lūriņš stāsta: „Tā ir bērnības pasaulei pietuvināta muzikāla izrāde – saspēle ar mazajiem skatītājiem un viņu vacākiem – rotaļas, draugi, pārdzīvojumu un piedzīvojumu meklējumi, pāragrā patstāvība, uzticība un atgriešanās mājās, kad „cimdi, zeķes, zābaciņi kaktā rātni dus”, kur dziesmiņu miegam dzied mīļā māmiņa. Stāsts būs par labo, kas vienmēr uzvar ļauno!”

Vairāk par izrādi – www.operetesfonds.lv