Iestudējums mani uzrunāja spēcīgi: gan ar mūsdienīgi skarbo Raiņa tēmas tvērumu, gan vērienīgo formu un aktieru ansambļa sniegumu. Jēdzieniski emocionālo centru neapšaubāmi veido I. Kučinskas Māte (profesionāli vērienīgs tēlojums!), E. Pujāts, kuram izdodas pārliecināt par staltā, dzīves apbružātā dzērājpuiša negaidīto atskārsmi un jūtām pret Baibu, K. Kārkliņa Gatiņš, A. Jēkabsones Zane un S. Ruicēnas Anda – precīzās saspēlēs ar E. Dombrovska Didzi.

— Guna Zeltiņa (“Kultūras Diena” // “Pūt, vējiņi!”)

PIAFA

piafa0-2Pema Džemsa
MUZIKĀLS DZĪVESSTĀSTS
Režisore – Laura Groza-Ķibere

Nav līdzīgas mākslinieces Edītei Piafai un viņa ir pelnījusi, lai viņas stāsts par bezierunu mīlestību, mūzikas kaislību un sāpīgu sadegšanu tiktu stāstīts visos laikos. Viņa ir pierādījums uzticībai un mīlestībai, kas stiprāka par nāvi.

Izrādē tiek izsekots Edītes Piafas jeb La Môme Piaf (mazā zvirbulēna, kā viņu iesauca viņas talanta atklājējs Luijs Leplē) dzīves un karjeras ceļam, attēlots gan viņas slavas uzplaukums, gan noriets, kā arī personiskās dzīves traģēdija… Šī izrāde tapusi kā veltījums māksliniecei, jo tieši šogad aprit 50 gadi, kopš viņas aiziešanas mūžībā…

Izrāde saņēmusi raidījuma “100g kultūras” BALVU “Kilograms kultūras 2013″ nominācijā “Teātris”

Izrāde tikusi nominēta Dienas Gada balvai kultūrā 2013!

Aktrise Agnese Jēkabsone par Piafas lomas atveidojumu saņēmusi Liepājas Kultūras balvu 2013 un Dienas Gada balvu kultūrā!

Izrāde nominēta 2013./2014. sezonas “Spēlmaņu nakts” balvai 6 nominācijās: “Gada lielās formas izrāde”, “Gada režisors”,  “Gada aktrise ” (Agnese Jēkabsone – BALVA) “Gada scenogrāfs” (Mārtiņš Vilkārsis), “Gada kustību māksliniece” (Liene Grava – BALVA) un “Gada gaismu vai video mākslinieks” (Mārtiņš Feldmanis).

Lomās:
Edīte Piafa – Agnese Jēkabsone
Momona – Ilze Trukšāne vai Anete Berķe vai Laura Jeruma
Bruno, leģionārs – Kaspars Gods
Luijs Leplē, bārmenis, Žaks, Vaimbēra kungs – Edgars Pujāts
Emīls, vācu kareivis, Luijs, amerikāņu jūrnieks – Kaspars Kārkliņš
Alberts, Reimonds, amerikāņu virsnieks, Īvs – Mārtiņš Kalita
Edijs, vācu kareivis, Lusjēns, Teo – Viktors Ellers
Marsels Serdāns, policijas inspektors, ārsts, narkotiku piegādātājs – Gatis Maliks
Mazais Luī, Žoržs, amerikāņu jūrnieks, Šarls, Minders – Sandis Pēcis
Marlēna, Madeleina, medmāsa – Everita Pjata vai Karīna Tatarinova
Akordeonists Roberts Žuels – Normunds Kalniņš

Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis
Kostīmu māksliniece – Jolanta Rimkute (Lietuva)
Muzikālais noformējums – Kārlis Auzāns
Horeogrāfe – Liene Grava
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis
No angļu valodas tulkojusi Evita Mamaja

Vokālā pedagoģe – Ieva Dreimane
Franču valodas konsultante – Inga Bliska

Izrādē smēķē!

Pirmizrāde 2013. gada 13. septembrī

ATSAUKSMES par izrādi:
Ar sirds asinīm – Silvijas Radzobes recenzija laikrakstā “Kultūras Diena”
Ķirzaciņas himna dievam un mīlestībai – Undīnes Adamaites recenzija portālā “Kroders.lv”
Piafas garā dzīve – Ditas Eglītes recenzija portālā “Kroders.lv”
Himna mīlestībai un mākslai. Piafa – Līvijas Dūmiņas recenzija laikrakstā “Neatkarīgā”
Agnese spēlē – Lindas Ģībietes recenzija laikrakstā “Kultūrzīmes”

 

Foto – Ziedonis Safronovs

 1. Santa says:

  Biju vakar uz pirmizrādi.Fantastiski. Super.Ļoti patika.
  Trauslā, mazā Agnese ir apveltīta ar unikālu un spēcīgu balsi, kas šai lomai ir kā radīta.
  Piafai noticēju no pirmā brīža uz skatuves un līdz priekškaram. Agnese tiešām izdzīvoja šīs sarežģītās sievietes likteni un ne mirkli nelika šaubīties, vai sajust falšu.
  Liels Paldies gan režisorei, gan pārējiem aktieriem, visi ir ieguldījuši milzu darbu un rezultāts ir satriecoši laba izrāde.
  Bravo! Bravo! Bravo!

 2. Ingūna says:

  Pievienojos Santai par 300 %. Izcili,ģeniāli un ļoti talantīgi.Vakar dzima zvaigzne,un tas bija tik skaisti! Prieks par visu Liepājas teātra kolektīvu un Agnesi Jēkabsoni it īpaši,paldies par fantastisko darbu. Un lai Jums burvīga sezona,kurai tik grandiozs sākums!

 3. Bravo! says:

  Spēcīgi! Agneses talants sen bija pelnījis šādu izrādi. Paldies visam aktieru sastāvam par izcilo spēli. Paldies!

 4. Vivat! says:

  No rīta viņa pamodās visu iemīļota un slavena – ta var teikt par Agnesi. Un tas ir pelnīti, jo ar fantastiskām darba spējām ir panākts fantasisks rezultāts! Paldies visam teātrim par jaudīgu sezonas sākumu!

 5. Juris un Ira says:

  Perfekta izrāde! Izcils Agneses tēlojums, vokāls un tāpat režisores un visu izrādes dalībnieku sniegums. Vēl ilgi būsim gūto emociju iespaidā. Un pilnīgi noteikti pēc kāda laiciņa iesim baudīt Agneses sniegumu atkārtoti. Var tikai apbrīnot viņas talantu un spēku tik garā izrādē būt nepārtraukti Piafai. Domājam Agnese noteikti jau ir nopelnījusi šīs sezonas “Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā par labāko aktrisi. To no visas sirds novēlam.

 6. Dubļus bridis says:

  Lai ārējais spožums jūs nemaldina!

  Paldies Agnesei,par pārējo es klusēšu!

  Būs ļoti interesanti palasīties kritiķu vērtējumu par izrādes daudzajām ainām,kurās,manuprāt,netika atklāta Piafas personība.

  Dziesmas runāja visskaļāk!Tas veidojot izrādi par dziedātāju jau arī ir visvarīgākais.

  Paldies Agnesei,viņas kolēģiem,horeogrāfei!

 7. Alexis says:

  Silti iesaku apmeklēt izrādi! Aplausi ilga desmit minūtes! 🙂

 8. Vētra says:

  Liepājā piedzimst ne tikai vējš…
  Liepājā atdzimst Piafa!!!

 9. Herberts Laukšteins says:

  “Dubļus bridējam” Atnāciet palīgā izveidot izrādi, lai arī Jūs varētu teikt – izcila izrāde! Būšu ļoti pateicīgs!

 10. L.K.G. says:

  Izcila izrāde.Izcils aktrises Agneses Jēkabsones talanta pierādījums.Kad aktrise dzied,liekas,ka pati Piafa stāvētu blakus.Mistika.Un pārējais teātra kolektīvs kā stiprs atbalsta “mūris” aiz muguras.
  Izrāde noteikti jāvirza “Spēlmaņu nakts” nominācijām.

 11. Dubļus bridis says:

  Mums katram šajā dzīvē savi dubļi jāizbrien,prieks,ka savus dubļus man palīdz izbrist teātris!

  Paldies par piedāvājumu,tas noteikti pareizi pasniegts un izdomāts varētu kļūt par jaunas simbiozes starp skatītāju un teātri līmeni!Varbūt atklāti pirmie mēģinājumi,kur aktieri lasa materiālu un interesenti klausās?

 12. īgnā tante says:

  Lai arī A.Jēkabsone man vienmēr bija simpatizējusi, uz pirmizrādi gāju ar bažām, kur nu vēl ieraugot, ka tā ilgs 3 stundas 45 min.
  Manas aizdomas apstiprinājās pozitīvā nozīmē – Agneses Jēkabsones izdziedātais tēls patiešām fantastisiks. Pat nestādos priekšā, cik daudz darba bija jāiegulda, lai iemācītos franču valodu, saprastu tēlu un to nodziedātu PIafas manierē (jo pa īstam jau nevienai aktrisei nekad nesanāks).
  Izrāde ir laba, pat ļot,.tikai vēl par, kā tā neaizvainojošāk pateikt – “par jēlu”. Tur kur Agnese dzied – cepuri nost, bet ļoti daudzās vietās dialogi ir jāpieslīpē faktiski visiem aktieriem, M.Dītrihas trīsoša roka kabatā bez maz nobiedēja – ka tik kaut kas nenojūk, bet duets tomēr sanāca lielisks.
  Par Īvu Montānu kovbojpuikas ādā tiešām bija jāsmaida paltu smaidu:)
  Un izrādi noteikti var un vajag saīsināt. Ir vietas, kuras pilnīgi mierīgi var izlsēgt vai arī stipri saīsināt, nu kaut vai beigu uzdzīves ainas ar e-ntajiem vīriešiem. Starp citu, patika Ellers.
  Bet šai izrādei ir “jāiespēlējas”, un es ceru, ka tas izdosies – tāpat kā Agnesei nodziedāt! “Non, je ne regrette rien” pilnīgi parāva uz asaru slūžām.
  P.S. Pēc šīs lugas ir uzņemta lieliska filma ” La vie en Rose” ar Marionu Kotijāru galvenajā lomā par, kuru arī dabūja “Oskaronkuli”.

  https://www.youtube.com/watch?v=G8xtj9gFE90

 13. Rita Grīnfelde says:

  Agneses Jēkabsones – Piafas paveiktais ir apbrīnas vērts. Cieņā noliecu galvu par tām milzīgajām darba spējām un talantu, kas ļāvis aktrisei uzvelt Sīzifa akmeni kalnā. Un arī par veiksmi – ka ir teātris, kurā TĀ var strādāt.

 14. Edīte says:

  Šī man kā rīdziniecei bija pirmā viesošanās Liepājas teātrī. Esmu sajūsmā par izrādi un par Agnesi Jēkabsoni. Izcili! Tiešām ceru uz “Spēlmaņu nakts” balvu šai jaunajai talantīgajai aktrisei. Paldies! 🙂

 15. Inese says:

  Varu tikai atkārtot jau iepriekš uzrakstīto… Dziļi paklanos Aktrises, Režisores un visu Aktieru priekšā par Darbu. Baudīja draudzenes mamma – ap septiņdesmit … mans dēls – tikko sešpadsmit … un mēs – meitenes;). Noteikti brauksim vēl uz Liepāju skatīties jūs visus! Lai veicas!!!!

 16. Artūrs says:

  Vienreizēja, sajūsmu pilna un fantastiska muzikālā izrādes jauniestudējums. Aktrises Agneses Jēkabsones talants ir patiesi apbrīnas vērts un ar lielu enerģijas atdevi! Nepilno 4 h garumu nemaz nevar pamanīt, jo nav garlaicīgi. Paldies!

 17. Dz says:

  Bravo! Beigās visa zāle kā eletrizēta stāvēja kājās. Ko tādu teātrī vēl nebiju redzējis.

 18. Diāna says:

  Es atvainojos, taču šīs sievietes – Agneses balss ir daudz par smagu un rupju priekš maigās Edith Piaf atdarināšanas, kuras balss izstaroju izsmalcinātu sievišķību un trauslumu. Ar kuru vietu domā režisore, sakot, ka Liepājā ir Piafas atveidotāja. Hallo, nu tad jāsaka, ka režisore ir ļoti aprobežota un diemžēl lācis uzkāpis acīmredzami viņai uz ausīm. Nepatiks jums, liepājnieki, mans viedoklis, taču es tiešām nespēju to klausīties un skatīties. Jā, matu krāsa ir līdzīga, taču tas ir arī viss. Vai tiešām Everita nebija pietiekami drosmīga, lai izcīnītu vietu par šo lomu? Uzskatu, ka Agneses kundzei šī slava ir pilnīgi nepelnīti, ir sacelta nepamatota ažiotāža un kur nu vēl saukt viņu par Liepājas seju!

 19. Mārtiņš Feldmanis says:

  Un vēl,sekojot Diānas kundzes domu gājienam, Piafa noteikti nelietoja apreibinošas vielas un alkoholu,nemīlējās,vakaros agri gāja gulēt, un nodzīvoja līdz 120 gadiem. Hallo, kur cenzūra skatās?!
  Azliegt kājās stāvot applaudēt! Tas apgrūtina Diānas kundžu izkļūšanu no zāles.

 20. Zane says:

  Skaidrs,ka otras Piafas nav un nebūs,nedomāju,ka kāds no skatītājiem dzīvo ilūzijās par Agnesi kā kopiju, taču, manuprāt, viņa ir izdarījusi lielisku darbu! Neviena cita nebūtu varējusi šādi iznest lomu. Tas galu galā nav vienkārši koncerts, tā ir izrāde.
  ņemot vērā, kas Latvijā ir “slavenības” un kādu iemeslu dēļ, tad šoreiz man ir prieks,ka cilvēks ir tikts atzinīgi novērtēts sava darba un talanta dēļ, nevis publisku afēru un citu negāciju dēļ. Par kādu nepelnītu slavu vispār var būt runa Latvijas kontekstā ? .. 🙂

 21. Ellers says:

  Izlasot Dinānas kundzes izteikumus, esmu sapratis, ka netikai telefoniem bet arī cilvēkiem ir dažādi pieslēgumi!
  Labprāt vēlētos satikt šo kundzi…

 22. Intra says:

  Apbrīnojams galvenās lomas tēlotājas darbs! Paldies viņai! Noteikti pelnījusi “Spēlmaņu nakts balvu”!

 23. vladix says:

  Labi ka bija starpbrīdis, nekavējoties aizmuku. Dziedāja jau labi, bet šito murgu izturēt nevarēju.

 24. Tessa says:

  Es vispar nesaprotu,kapec dazhi apmekle teatri. Laikam,tapec,lai pec tam iechivinat vai iestarpinat savu fuj, vienalga-butu ta Hanana, vai Stavangera, vai Piafa. Ja ir lieks desmitnieks, piedavaju vinjiem uz izradem neiet, bet aiznest un atdot pa taisno,teiksim,Laukshteina kungam. ij pashiem labi,ij teatrim,ij vietas paliks briivas,lai citi tiek. Bet ak nerazha,tad jau nebus ko klabinat komentaros. Taisni negals, gandriiz vispasauliigas mokas.

  Kas attiecas uz izradi, gribeju savilkt paralleles. Ir interesanti verot, ka lauku skukjis partop par perli-es par Agnesi. Un man ir liels prieks,ka shie cilveki,kurus mes skatam, ir tieshi tur un nekur citur, ka mes vinjus, gan tos pashus vecos,gan jaunos, iepazinam tieshi pateicoties vinju darbam un atdevei. Jo butu ljoti zhel,ja kads no vinjiem izdomatu maciities par inzhenieru vai skolotaju.

  Tapec gari neizpludiishu un saciishu ta: musejie ir vislabakie!! Lai tas prieks,ko gustam no redzeta, ir ka stimuls turpmakajai musu iepriecinashanai. Lai pashi ir lepni,sevi augstu verte un nospljaujas uz rejiejiem. Lai uzstada vel augstakus merkjus un sasniedz tos.Lai viss jums izdodas!! Paldies :))

 25. Indra says:

  Izcila izrāde un iespaidīgs aktrises sniegums.Vēl dienu pēc tam esmu izrādes iespaidā, un stāstu ar sajūsmu,kā izrāde mani “paņēma”.Paldies AGNESEI un visam teātra kolektīvam.Lai jums veiksmīga sezona!

 26. Ainars says:

  Neviens vēl nav pateicis lielo paldies par muzikālo noformējumu, bet tas ir labākais, kas pēdējos gados ir redzēts (dzirdēts). Gan dzīvā mūzika, kura nav noslēpta orķestra bedrē, gan dzīvas balsis, nevis caur radiomikrofoniem kaut kur pie skatuves griestiem, gan dzidra skaņa, kura nav ne par stipru, ne par vāju. Perfekts darbs. Paldies. Laukšteinam – šito izrādi nedrīkst spēlēt biežāk kā reizi mēnesī, nu labi – divas, bet ne biežāk, citādi Agnese vienkārši “saies Piafā” un nebūs kas iet pēc spēlmaņu nakts balvas gada labākajai aktrisei un labākajai izrādei. Šito Piafas ārprātu izlaist caur sevi – ir jābūt ļoti stipram, lai to varētu izturēt – Agnesei pienāktos piens par darba kaitīgumu un arodbiedrības apmaksāta ceļazīme uz atpūtas namu sezonas beigās. Scenogrāfija un tērpi – viss melnbaltajā piedod tādu kā tā laika elpu – kā melbaltajā kino. Džemperīši Piafas vīriešiem… Vispār jau tie zemteksti piedod izrādei dziļumu. Par ko ir bail – Liepājas teātris ar šo izrādi latiņu ir pacēlis tik augstu, ka rodas jautājums – vai pats Liepājas teātris spēs to atkārtot un uztaisīt ja ne labāku, tad vismaz kaut ko tikpat grandiozu. Kā skatītājs varu novēlēt tikai – lai izdodas!

 27. Lasītājs says:

  Izlasu Diānas komentāru un uzreiz nāk prātā bišu strops, kur tūkstošiem bitītes no saules līdz saulei lido no zieda uz ziedu un nes uz stropu medu, bet viena maza, riebīga bitīte stiepj darvas karoti…Lai arī – ja atmetam emocijas, tad var atrast arī racionālo graudu. Ja pa pasauli koncertturnejās braukā apkārt divi Baccara sastāvi, trīs BackstreetBoys, pieci Boney M un septiņi GipsyKing sastāvi, tad kāpēc Liepājas teātrim nepaņemt pašlaik mazāk nodarbinātos Liepājas teātra aktierus, uztaisīt otro Piafas sastāvu, “Edith Piaf” dziesmas palaist fonogrammā un ne tikai pelnīt piķi, bet arī diānas būs apmierinātas. Un ja tā labi padomā, tad, piemēram, Anita Kvāla Piafas lomā varētu būt pat ļoti laba.
  P.S. Speciāli reizē ieslēdzu no YouTubes “Edith Piaf – Non, je ne regrette rien” un Agneses dziedāto no kompaktdiska – līdzība ir vienkārši apbrīnojama, varu iedomāties kādu darbu Agnese ir ieguldījusi, lai to panāktu, bet te garām kā balta kaija palido Diāna un pļurkš – visu nopļūta.

 28. 31.oktobra skatītāja says:

  Paldies visiem par kārtīgi padarītu darbu! Piekrītu Ainaram,man arī drusciņ bail par to augsto latiņu,jo-esmu sajūsmā,ka beidzot ir izrāde, kur katrs izteiksmes līdzeklis tik ļoti kalpo kopējam izrādes mērķim,vai tā būtu lieta,balss vai kustība! Un tas milzīgais,dinamiskais temps- to visu izturēt un vēl vareni nodziedāt,MALAČI, Agnese un liepājnieki!

 29. Zane Dzalbe says:

  Prieks, ka Latvijā ir jauna tik spoža un talantīga aktrise – Agnese Jēkabsone! Milzīgs paldies Jums par Piafu! Pirmo reizi teātrī dzirdēju tik vētrainus aplausus un pirmoreiz aktierspēla mani sajūsmināja līdz asarām. Liepāja var būt lepna par tik lielisku un spēcīgu aktieru kolektīvu!

 30. Inese says:

  Satriecoši un gaumīgi, un tik ļoti ticami! Zāle cēlās kājās arī trešā janvāra izrādē! Liepāja pelnījusi TĀDU aktrisi kā Agnese Jēkabsone – tik latviski lepna, slaika un vijīga bija viņas Zane “Pūt, vējiņos”, tik franciska, dzīva un dzīves traumēta, apburoši līdzīga īstajai Edītei…Pelnījusi Gada aktrises balvu, arī Lauras Grozas režijas darbs – izcils! Gods visam ansamblim, arī tiem septiņiem ”puisēniem”, kas izspēlēja vairākas lomas tik šarmanti, akrobātiski, dažādi!

 31. AS says:

  Bravo! Bravo! Bravo!
  Aktrise ar Lielo burtu!!!
  Agnesei par šo lomu OSKARU!
  Pēdējo gadu laikā neko tik labu un aizkustinošu nevienā Latvijas teātrī neesmu redzējusi un izbaudījusi.
  Visa zāle cēlās kājās arī decembra izrādē, aplausi nespēja norimt vēl ilgi, emocijas plūda aumaļām…
  Stāsts bija tik īsts, ka arī es noticēju.
  Vēlu Agnesei izturību, galvenais – nesadegt!!!!

 32. Lāsma says:

  Ļoti priecātos, ja izrāde kādreiz tiku rādīta arī brīvdienās pa dienu, lai ir iespējams to redzēt arī cilvēkiem no citām pilsētām, kuriem pēc garās izrādes nepieciešams nokļūt mājās.

 33. Ilze says:

  Man(tieši man) šovakar dziedāja Piafa!!! Pulkstens 23.30. Esmu mājās. Nezinu vai varēšu aizmigt! Patika ļoti, ļoti!!!

 34. Raitis says:

  Tātad – Piafa Liepājas teātris! (Mans skatījums)

  Piafas daiļradi un biogrāfiju zinu gana labi, esmu redzējis neskaitāmus koncertierakstus, intervijas ar Piafu un viņas laikabiedriem, dzirdējis viņu smejamies, bļaujam, vērojis šīs sievietes gaitu un kustības, veidjis raidījumu radio “Klasika”, bijis pie viņas kapa. Tātad, domāju, ka drīkstu izteikties!

  Agnese Jēkabsone – es Tev ticu kā Edītei Piafai!

  Es gaidīju daudz no šīs izrādes, daudz no Piafas lomas tēlotājas… es sagaidīju! Līdz nisansēm noslīpētas kustības, runas maniere, kas reizēm mijas ar bērnišķīgām intomācijām, reizēm ar skarbu kliegšanu. Grūti pat iedomāties, ka neko daudz iepriekš nezinot par Piafu, aktrise ir kļuvusi teju par pašu Edīti. Iemācīties franču valodu, iemācīties dziedāt kā Edītei Piafai, nē, tas nav viegli. Ir tik daudz neanšu, tik daudz smalku stīgu šajā lomā. Lai šādu darbu paveiktu ir jākļūst šī cilvēka apburtam un tikai tad rodas māksla.
  Es skatījos izrādi, klausījos dziesmas…man tirpas skrēja pār kauliem kad es, Agneses Jēkabsones balsī, ik pa brīdim dzirdēju 100% Piafu, intonācijas, ko nekad mūžā nevar sajaukt. Agnese Jēkabsone nav otra Edīte Piafa, nav viņas kopija un pasarg dievs, ja tā būtu. Viņa ir jauna, talantīga aktrise, kura mīl savu darbu un izdara to uz teicami!

  Lieliska izrāde, paldies par sniegumu!

  Raitis Zapackis

 35. Māris says:

  Paldies Agnesei Jēkabsonei un Liepājas teātrim par šo lielisko izrādi. Bail iedomāties cik liels darbs ir ticis ieguldīts, lai sasniegtu tik perfektu Piafas atveidojumu! Paldies visiem kas veidojuši mūzikas aranžējumu, pavadījuma ierakstu un arī dzīvo izrādes skaņu. Esmu šīs jomas profesionālis un sen nebiju baudījis tik nevainojamu gala rezultātu. No manas puses maksimālais vērtējums- izcili! Dzīvo instrumentu skanējums ierakstā perfekts.
  Paldies arī aktieru ansamblim un visam kolektīvam!

 36. Gunta Šnipke says:

  Noskatījos, sajūsminājos, domāju, ka jāraksta… izlasīju recenzijas, nospriedu, ka viss jau pateikts…un tomēr. Pateicīgie skatītāji vairumā gadījumu koncentrējas uz Agneses Jēkabsones veikumu, kas neapšaubāmi ir lieliski milzīgs. tad nu es vēlos pateikties vispirmām kārtām izrādes režisorei, kura ne tikai uzminējusi A.Jēkabsones fantastisko potenciālu, bet arī nevainojami salikusi visu izrādi šajā, mūsdienā vairs i necerētā, profesionāli stiprā un patiesas cilvēcības caurstrāvotā kopumā, kur katrs aktieris ir atradis vērtību savā, pat vismazākajā, skatuves uzdevumā. “1kg kultūras” balvas pasniegšanas raidījumā studijā izskanēja apbrīns par Jēkabsones spēju 27 gadu vecumā tā izdzīvot Piafas lomu. Vienlīdz jāapbrīno gados jaunās režisores spēja izveidot tik precīzi “sazobētu” izrādi, aizraujot kopējam darbam visu ansambli.

 37. Līva says:

  Paldies MILZĪGS visiem izrādes Piafa akieru kolektīvam, īpaši Agnesei Jēkabsonei par izcilo Edites Piafas attēlojumu, izdzīvojot viņas smagos un priecīgos dzīves mirkļus līdz nervus kutinošam īstumam!!!! Paldies aktrisei arī par izusto dziedāšanu!!! Viena no izrādēm, kas atmiņā paliks vēl ilgi!

  Novēlu Liepājas teātra aktierien izturību, uzņēmību un daudzas patiesi augstvērtīgas izrādes!

 38. Anita Uzulniece says:

  Milzīgs paldies Agnesei Jēkabsonei īpaši un visiem izrādes veidotājiem! Tik tuvu piekļūt Edītei Piafai – tieši viņas absolūti atdevīgajai, patiesajai, intensīvajai dziedāšanai – tas tiešām ir lieliski! Vēlu arī turpmāk dievišķo dzirksti – iedvesmu,spēku, izturību, panākumus!

 39. Ilze says:

  Tas bija pieskāriens no Dieva!

 40. Andra says:

  Agnese – fantastiska! Paldies! Pēdējās dziesmas laikā mēģināju atmosties no sapņa, jo likās, ka dzied pati Piafa.. To aizkustinājumu nevar izstāstīt.
  Liepājas teātrim urrā!

 41. Elina says:

  šķiet pirmo reizi pēc izrādes jutu tik lielu satricinājumu, ka 10 minūtes gribējās pabūt tikai ar sevi. Paldies, izcila izrāde, izcili aktieri (Agnese- BRAVO, nepārspējama).
  Liepājas teātrim lielumliels paldies!\
  Iesaku visiem!

 42. Juris says:

  Liels paldies par jauko izrādi. Vakar noskatījos, bet šodien vēl visu dienu pārdomāju. Iesaku visiem – nenožēlosiet. Agnese Jēkabsone – aktrise no Dieva.

 43. Māra says:

  IZCILI

 44. Dana says:

  Paldies, ka atvedāt izrādi uz Rīgu! Paldies, ka atdevāt sevi visu! Izcili!

 45. Dace says:

  “Piafa” ir izrāde, kuru skatoties, labi apzinājos, ka atcerēšos to gadiem ilgi. Izrāde, ko nav iespējams pārvērtēt. Maģiski, vareni, fantastiski. Paldies visiem, visiem 🙂

 46. Līga says:

  Mīļie, liepājnieki!

  Vakar Nacionālajā teātri…PIAFA….kaut kas tik vienreizīgs, tik sirdī un prātā paliekošs!!! IZCILI!
  Paldies Jums! Paldies, ka atvedāt Piafu un sevi visus uz Rīgu! Vairs nesanāk tik bieži būt Liepājā 🙂
  Tā vibrācija paliks mūsos ilgi!

 47. Я Зритель says:

  Очень понравилось. Постановка проходит на одном дыхании, не замечаешь тех трёх часов. Актёры играют на полную катушку, хотя безусловно заметно, что уровень у кого-то очень высокий, а кто-то ну совсем не тянет, но старанием и желанием показать своё лучшее, это ощущение уходит на второй план.
  Безусловно нельзя не упомянуть про Агнесе Екабсоне, которая показала свою Пиаф. Но как она играет, а верней живёт на сцене и поёт – должен увидеть каждый.
  Браво!

 48. vinetine says:

  Kur palikusi šī izrāde? Visu sezonu gaidu, lai noskatītos!?

 49. vinetine says:

  Noteikti mana izrāde nr.1 starp visām, ko esmu redzējusi./āmen/
  Jūtos šokēti valdzināta …no trausluma, no dziedāšanas …no visa…
  Sajūta, ka esi iesēdusies laika mašīnā, Tu aizver acis – un esi aizbraukusi uz Piafu paskatīties kādā Parīzes krodziņā…nerealitātes sajūta.
  Agnese Jēkabsone ir neatkārtojama, fascionējoša, vienkārši lieliska.
  Ir tādas sajūtas, ka gribās gan runāt par izrādi—un gribās klusēt par izrādi.
  Vienīgais, ko varu ieteikt – aizejiet.
  Ceru, ka arī jūs savaldzinās

 1. Šim rakstam vēl nav nevienas atsauces.

Lai pievienot komentāru