Piedalies Lielajā Talkā un pērc biļeti uz izrādi „Spēlē, Spēlmani!” par īpašo cenu!

Piedalies Lielajā Talkā un pērc biļeti uz izrādi „Spēlē, Spēlmani!” par īpašo cenu!

19 aprīlis, 2012

Sestdien, 21. aprīlī, no plkst. 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā notiks Lielā Talka. Pirmā Lielā Talka tika organizēta 2008. gadā. Pagājušajā gadā Lielajā Talkā piedalījās arī Liepājas teātris, sakopjot kanālmalas abas puses. Paši teātra darbinieki šogad talkā piedalīties nevarēs, jo 21. aprīlī Liepājas teātris ar viesizrādēm viesosies Latvijas Nacionālajā teātrī un paralēli mēģinās stāstu par kādu mīlestību „Trīs draugi”, kuram pirmizrāde gaidāma jau 26. aprīlī. Tomēr teātris, atbalstot talciniekus, piedāvā apmeklēt izrādi „Spēlē, Spēlmani!” (3. maijā), iegādājoties lētākas biļetes!

Šogad talkas atkritumi tiks vākti dzeltenos maisos, kurus ikviens talkotājs varēs saņemt reģistrētajās talkas norises vietās. Nofotografējoties pie dzeltenā atkrituma maisa un parādot fotogrāfiju kasierēm (fotoaparātā vai mobilajā telefonā), varēsiet Liepājas teātra kasēs iegādāties biļeti uz 3. maija izrādi tikai par Ls 4 jebkurā zāle vietā.

Papildus visi, kas savas fotogrāfijas līdz 3. maijam iesūtīs arī elektroniski (uz e-pastu jevgenija.skoraja@liepajasteatris.v), piedalīsies izlozē. Viens no visiem talkotājiem iegūs ielūgumu divām personām uz kādu no Liepājas teātra izrādēm maijā. Sūtot fotogrāfiju, norādies savu vārdu/uzvārdu un telefona numuru, lai varam ar Jums sazināties. Fotogrāfijas varēs aplūkot Liepājas teātra mājas lapā.