Pirmizrāde pēdējam šīs sezonas jauniestudējumam!

Pirmizrāde pēdējam šīs sezonas jauniestudējumam!

1 jūnijs, 2011

Mazās zāles iestudējumam – dzīves komēdijai – „Laimesciema podniekdarbnīca” pirmizrāde notiks 2. jūnijā. Izrādi iestudējis lugas autors Lauris Gundars, kurš pēc ilgāka laika strādā Liepājas teātrī.

Izrādē piedalās aktieri Inese Kučinska (Epa), Egons Dombrovskis (Miķelis) un Kaspars Kārkliņš (Jasis).

„Kad mani uzaicināja, es pateicu, ka šim materiālam pilnīgi noteikti zinu, kādus aktierus es gribu. Ļoti ilgi esmu gribējis strādāt ar Inesi un Egonu. Arī Kasparu biju redzējis un zināju, ka no jaunajiem gribu tieši viņu,” uzsver L. Gundars.

Mīlas trīsstūri parasti rodas negaidīti, tomēr nekļūt par lieko vairs nav tik vienkārši – pat tas, ko sevī esi uzskatījis par izcilu, kādam var šķist nožēlojams. Un otrādi.

Izrādes darbība notiek īstā podnieku darbnīcā, kur līdzās podiem un bļodām tiek virpotas arī trīs cilvēku – raupja vīra, jaunekļa un romantiskas atraitnes – karstākās vēlmes.

Gatavojoties iestudējumam, abi aktieri iemācījušies strādāt uz īstām podnieka virpām. Izrādes laikā skatītāju acu priekšā tiks virpota bļoda pēc bļodas. Viss notiks pa īstam – kā sola režisors: „Izrāde būs karsta… Kā dzīve. Visi trīs nepārtraukti atradīsies kaislību varā. Ne brīdi nepametīs sajūta, ka kaut kam tūlīt ir jānotiek.”

Kurš kļūs par jauno meistaru? Kurš iekaros Epas sirdi – pieredzējušais Miķelis vai jaunais Jasis?

Ar šo iestudējumu Liepājas teātris noslēdz savu 104. sezonu, lai ar jaunām izrādēm pie saviem skatītājiem atgrieztos jau septembrī!