Rīdziniekiem būs iespējams novērtēt Liepājas teātra iestudējumus!

Rīdziniekiem būs iespējams novērtēt Liepājas teātra iestudējumus!

7 aprīlis, 2011

Jūnijā Latvijas Nacionālajā teātrī viesosies Liepājas teātris, piedāvājot skatītājiem noskatīties  kaislības senlaiku garā „Ragana”.

5. jūnijā plkst. 18:00 tiks dota iespēja novērtēt Liepājas teātra jaunāko iestudējumu – Karla Šēnhera drāmu „Ragana”, kuru režisors Dž.Dž.Džilindžers nodēvējis par kaislībām senlaiku garā. Iestudējuma noskaņa nedaudz atgādina senu šausmu filmu, kur kaislības savā varā arvien vairāk un vairāk pārņem Ineses Kučinskas atveidoto varoni. Viņas un vīra (Egons Dombrovskis) ierasto dzīves ritmu izjauc jauns robežsargs (Kaspars Gods), kurš nolēmis atmaskot vīra nelegālos darījumus. Lai to nepieļautu, vīrs mudina sievu robežsargu savaldzināt. Tas sievā atmodina tādas jūtas, par kuru esamību viņa agrāk nav nojautusi. Pamazām visi trīs tiek ierauti postošā kaislību virpulī, no kura izkļūt vairs nav iespējams.

Biļešu cenas uz bērnu izrādi no Ls 1 līdz Ls 5, uz izrādēm pieaugušajiem no Ls 1 līdz Ls 10. Biļetes iespējams iegādāties Latvijas Nacionālajā teātrī, visās „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī elektroniski www.bilesuparadize.lv.