Ar izrādi “Ragana” viesosimies JRT!

Ar izrādi “Ragana” viesosimies JRT!

9 septembris, 2011

 Novembrī Liepājas teātris ar izrādi “Ragana” viesosies JRT.

Izrāde notiks 19. novembrī plkst. 19:00 „Spēlmaņu nakts 2010/2011” nominēto izrāžu dienas ietvaros Jaunajā Rīgas teātrī būs iespējams novērtēt Karla Šēnhera kaislības senlaiku garā „Ragana” Dž.Dž.Džilindžera režijā. Iestudējums nominēts „Spēlmaņu nakts” balvai 5 nominācijās t.s. „Labākā izrāde”, „Labākais režisors” un „Labākā aktrise”.

Meža mājiņā savas dienas mierīgi un saskanīgi vada sieva (Inese Kučinska) un vīrs (Egons Dombrovskis). Viss, ko viņi vēlas, ir iegūt labklājību. Lai to izdarītu, vīrs tirgojas ar kontrabandas precēm. To uzzina jaunais robežsargs (Kaspars Gods), kurš nolemj vīru un sievu atmaskot. Lai to nepieļautu, vīrs mudina sievu robežsargu savaldzināt. Tas sievā atmodina tādas jūtas, par kuru esamību viņa agrāk nav nojautusi. Pamazām visi trīs tiek ierauti postošā kaislību virpulī, no kura izkļūt vairs nav iespējams.

Lugas un izrādes centrā izvirzīta sieviete, viņas apzinātās un neapzinātās vēlmes. Spilgti tiek atklāts, kas notiek ar cilvēku, kad viņš nokļuvis kaislību varā. Izrādes veidotāji akcentējuši – noteiktos apstākļos jebkurā sievietē var pamosties ragana.

Ar šo izrādi Liepājas teātris jau pavasarī viesojās Rīgā, kur to Nacionālajā teātrī noskatījās vairāk nekā 600 skatītāju. Pēc izrādes aktieri saņēma skatītāju ovācijas.

Biļetes iespējams iegādāties JRT kasē un elektroniski „www.biletes.1188.lv”.