Rolands Zagorskis-Rolands koncertprogrammā “Dēkaiņa pastāsti gan pa jokam, gan nopietni” Liepājas teātrī!

Rolands Zagorskis-Rolands koncertprogrammā “Dēkaiņa pastāsti gan pa jokam, gan nopietni” Liepājas teātrī!

17 marts, 2016

Svētdien, 3. aprīlī, pulksten 18 uz Liepājas teātra skatuves dzirdēsim aktiera Rolanda Zagorska-Rolanda 50 gadu skatuves jubilejas koncertu „Dēkaiņa pastāsti gan pa jokam, gan nopietni”.

Atzīmējot Latvijā populārā aktiera Rolanda Zagorska-Rolanda 50 gadu uz skatuves jubileju, tika izveidota koncertprogramma “Dēkaiņa pastāsti gan pa jokam, gan nopietni”. Koncertporgramma jau ir ieguvusi skatītāju atzinību 30. janvārī un 13. februārī izskanot Rīgā, klubā „Hamlets”, kur Rolands Zagorskis-Rolands tandēmā ar izcilo latviešu akardeonistu Māri Balaško sajūsmināja publiku. Tagad koncertprogramma tiks piedāvāta arī liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Koncerta programmas pamatā ir aktiera Rolanda Zagorska-Rolanda grāmata “Mana atmiņu paradīze. Esmu iemīlējies”, Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un Eduarda Veidenbauma dzeja, kā arī aktierim īpaši rakstītā komponistu – Raimonda Paula, Ulda Stabulnieka un paša Māra Balaško – mūzika. Māris Balaško savā mūžā ir piedalījies vairāk nekā tūkstots koncertos ārzemēs un Latvijā, spēlējot ne tikai akardeonu, bet arī elektronisko akardeonu. Tagad, pēc sešiem Kanādā pavadītiem gadiem, Māris Balaško atgriezies Latvijā, lai atkal muzicētu saviem Latvijas klausītājiem.

Jāatzīmē gan, ka Liepājā koncertprogrammu līdzās abiem māksliniekiem vēl papildinās vijolnieks Dzintars Beitāns, kurš bijis Liepājas simfoniskā orķestra koncertmeistars un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertmeistara vietnieks.

Dzintars Beitāns daudz koncertējis gan kā solists, gan dažādu kameransambļu dalībnieks visā pasaulē un Liepājas klausītājiem ir labi pazīstams.

Rolands Zagorskis-Rolands ar izcilību beidzis Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatorijas Teātra falutāti, vēlāk strādājis gan Latvijas Nacionālajā teātrī, gan dažādās Latvijas un ārzemju kino studijās, un kopš 1996. gada vada Rolanda Zagorska teātra studiju. Īpaši spilgti Latvijā viņu atceras Cēzara Caunes lomā Rolanda Kalniņa filmā „Ceplis”. Taču tagad ar koncertprogrammu “Dēkaiņa pastāsti gan pa jokam, gan nopietni” Rolands Zagorskis-Rolands ir atgriezies pie teātra un mūzikas mīļotājiem ar labi pazīstamām dziesmām un stāstiem, kā arī ar vēl nedzirdētiem jokiem un piedzīvojumiem.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv

/Informāciju sagatavojusi biedrība “Latvijas aktieru asociācija”/