Sākusies biļešu tirdzniecība uz decembra mēneša izrādēm un Ziemassvētku koncertiem!

Sākusies biļešu tirdzniecība uz decembra mēneša izrādēm un Ziemassvētku koncertiem!

14 oktobris, 2010

Sākusies biļešu tirdzniecība uz decembra mēneša izrādēm un Ziemassvētku koncertiem!

Decembrī Liepājas teātrī gaidāmi vairāki svarīgi notikumi – gan pirmizrāde mūziklam “VESTSAIDAS STĀSTS”, gan bērnu izrādes “SNIEGBALTĪTES SKOLA” atgriešanās, Ziemassvētku koncerti un jau iemīļotas izrādes!

10. decembrī pirmizrādi piedzīvos visā pasaulē pazīstamais L. Bernsteina mūzikls “VESTSAIDAS STĀSTS” Valda Lūriņa režijā. Iestudējumā piedalīsies Liepājas Simfoniskais orķestris ( muzikālais vadītājs un diriģents Andris Veismanis). Galvenajās lomās Jolanta Strikaite vai Annija Putniņa, Juris Jope vai Emīls Kivlenieks. Pārējās lomās – Liepājas teātra aktieri.

12. un 14. decembrī pie bērniem atgriezīsies iemīļotā un vairākas “Spēlmaņu nakts” balvas ieguvusī muzikālā izrāde “SNIEGBALTĪTES SKOLA” par lācēna Mišas un viņa draugu piedzīvojumiem, mācoties pie Sniegbaltītes.

Kā jau katru gadu, Liepājas teātris skatītājiem gatavos arī pārsteigumu Ziemassvētkos, piedāvājot apmeklēt ZIEMASSVĒTKU KONCERTU.  Šī gada koncerts būs par dāvināšanas un dāvanu saņemšanas prieku, par kopā sanākšanu, par kopīgu dziedāšanu, par mīlestību un piparkūkām, par siltākajām atmiņām un skaistākajiem sapņiem. Muzicēs un dziedās Liepājas teātra aktieri, kuriem palīdzēs mūziķi Normunda Kalniņa vadībā. Koncerti plānoti 17., 18., 19., 21., 22., 23. un 28. decembrī. Abonementa īpašnieki biļeti uz Ziemassvētku koncertu var iegādāties ar 35% atlaidi.

Decembrī iespējams noskatīties arī izrādes “VISS PAR VĪRIEŠIEM”, “CEPLIS”, “MĪLA, DŽEZS UN VELNS” un “VISS PAR SIEVIETĒM”.

Viss decembra repertuārs aplūkojams sadaļā “REPERTUĀRS”.