Sākusies biļešu tirdzniecība uz janvāra mēnesi

Sākusies biļešu tirdzniecība uz janvāra mēnesi

22 novembris, 2009

Ir sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas teātra  janvāra izrādēm!

14., 17. un 23. janvārī būs iespējams vērot jaunāko režisora Rolanda Augustina (Atkočūna) komēdiju “BEIGTA BALLE”, kurai pirmizrāde notiks 12. decembrī. Izrāde veidota pēc N. Erdmana lugas “Pašnāvnieks”, kas ir viena no ievērojamākajām padomju laika aizliegtajām lugām un viens no ģeniālākajiem krievu humora daiļdarbiem, kurā kopā savijies gan smieklīgais, gan cildenais. Lomās – Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Egons Dombrovskis, Leons Leščinskis, Anda Albuže, Anita Kvāla, Uldis Stelmakers, Jānis Dreiblats, Lelde Kaupuža, Zanda Štrausa, Kaspars Gods un Rita Krodere.

Pēc skatītāju lūguma vēl vienu reizi atgriezīsies Dž.Dž.Džilindžera iestudētais krimināltrillleris “KILLLERA DIENASGRĀMATA” – stāsts par profesionālu slepkavu, kurš ikdienas veic pasūtījuma slepkavības un nespēj veidot attiecības ar sievietēm, bet, kā apgalvo pats režisors, “izrāde ir par mīlestību, jo ne par ko citu vispār nav vērts iestudēt”. Jana lomā  – Egons Dombrovskis. Izrāde 29. janvārī NENOTIKS, bet tiks pārcelta uz citu laiku. Sekojiet līdzi informācijai!

Janvārī plānotas vēl vairākas izrādes – “PIDŽAMA SEŠIEM”, “PĪĻU MEDĪBAS”, “BRĀĻI” u.c.  Visas janvāra izrādes pieejamas sadaļā “REPERTUĀRS”.

Liepājas teātra apmeklējums var būt lieliska dāvana Jūsu mīļajiem Ziemassvētkos.  Teātra kasēs ir iespējams iegādāties dāvanu karti uz jebkuru izrādi par Jums vēlamo summu.