Skatītāji noteikuši Liepājas teātra labākos aktierus un iestudējumu!

Skatītāji noteikuši Liepājas teātra labākos aktierus un iestudējumu!

18 jūnijs, 2012

15. jūnijā tapa zināmi Liepājas Kultūras pārvaldes balsojuma rezultāti, kurā ikviens skatītājs tika aicināts nobalsot par 105. sezonas labāko iestudējumu un aktieriem.

Šogad par labāko aktrisi tika atzīta EVERITA PJATA (Baiba mūziklā „Pūt, vējiņi!”), par labāko aktieriKASPARS KĀRKLIŅŠ (Jasis izrādē „Laimesciema podniekdarbnīca” un Oto Kesters izrādē „Trīs draugi”) , par labāko aktrisi otrā plāna lomāAGNESE JĒKABSONE ( Zane mūziklā „Pūt, vējiņi!” un Bebene izrādē „Advents Silmačos) , bet par labāko aktieri otrā plāna lomāEDGARS PUJĀTS (Karalis izrādē „Runcis zābakos” un Pāvels Aleksejevičs Koromislovs izrādē „Sods un noziegums). Par šīs sezonas veiksmīgāko Liepājas teātra izrādi skatītāji atzina K. Lāča, J. Elsberga un E. Mamajas mūziklu „PŪT, VĒJIŅI!” Dž.Dž.Džilindžera režijā (603 balsis). Otro un trešo vietu skatītāju balsojumā ieguva dzīves komēdija „LAIMESCIEMA PODNIEKDARBNĪCA” (režisors Lauris Gundars) un stāsts par kādu mīlestību „TRĪS DRAUGI” (režisors Valdis Lūriņš).

„Šoreiz skatītāju aktivitāte bija ļoti liela – tika saņemtas 1629 balsojuma anketas – no tām 1485 tika aizpildītas elektroniski. Nekādu šaubu neradās par pirmā plāna aktieriem – pārsvars pār sekotājiem bija ļoti liels – vairāk nekā 800 balsis. Sīvāka konkurence bija starp otrā plāna lomu atveidotājiem – tur uzvarētājus no pārējiem šķīra vien aptuveni 50 balsis,” balsojuma rezultātus komentēja L. Vīksna.