Top pēdējais šīs sezonas jauniestudējums “Paldies Tev, draudziņ!”!

Top pēdējais šīs sezonas jauniestudējums “Paldies Tev, draudziņ!”!

23 maijs, 2018

Liepājas teātris savu 111. sezonu plāno noslēgt smiekliem pilnā gaisotnē. Lai tas notiktu, režisora Dž.Dž.Džilindžera vadībā top pēdējais šīs sezonas jauniestudējums, kas pirmizrādi piedzīvos 2. jūnijā, kad pie skatītājiem nonāks britu dramaturga Dereka Benfīlda komēdija “Paldies Tev, draudziņ!”. Izrāde tapusi pēc lugas “Up and Running”.

Galvenā loma iestudējumā atvēlēta aktierim Egonam Dombrovskim. Viņš iejutīsies TV šova vadītāja Patrika Samnera lomā, kurš pamazām sācis zaudēt savu zvaigznes statusu. Lai atgūtu popularitāti, viņš sarunā savā dzīvoklī tikties ar producentu Regu. Kā jau komēdijā ierasts, it kā ikdienišķo situāciju sarežģīs fakts, ka Regs, kuram ir ārkārtīgi augsti tikumības standarti, Patrika dzīvoklī uz dīvāniņa ieraudzīs neatvairāmi skaistu sievieti, labi zinot, ka Patrika sieva atrodas Parīzē. Tad kas ir sieviete uz dīvāniņa? Un kā izkļūt no šīs situācijas, nezaudējot reputāciju Rega acīs?

Izrādē piedalīsies arī aktieri – Viktors Ellers, Gatis Maliks, Anete Berķe, Signe Dancīte un Ilze Jura.

Režisors šoreiz veido arī skatuves iekārtojumu un skaņu celiņu, darbā pie izrādes viņam palīdz asistente un horeogrāfe Linda Kalniņa, kostīmu māksliniece Ramona Lazda un gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Lugu no angļu valodas tulkojusi Evita Mamaja.

Izrādi iespējams noskatīties arī 3., 5. un 6. jūnijā.

Liepājas teātris sezonu beigs 10. jūnijā, kad tiks rādīta izrāde “Precības”. Pēc iestudējuma skatītāji uzzinās arī ikgadējā Liepājas Kultūras pārvaldes balsojuma rezultātus, kad tiks atklāti skatītāju novērtētākie aktieri un 111. sezonas jauniestudējums.