Uzsākta abonementu tirdzniecība 108. sezonai!

Uzsākta abonementu tirdzniecība 108. sezonai!

30 aprīlis, 2014

No 30. aprīļa Liepājas teātris uzsāk abonementu tirdzniecību uz 108. sezonas izrādēm. Pirmo reizi abonementa īpašnieki uz teātri tiks aicināti 12. septembrī uz 108. sezonas atklāšanu, kad pirmizrādi piedzīvos Raiņa lugas „Indulis un Ārija” iestudējums, ko kā dejas izrādi Liepājas teātrī iestudēs režisors un horeogrāfs no Krievijas – Sergejs Zemļanskis.

Abonementā iekļauti vēl 4 jauniestudējumi:
J. Pulinoviča „Žanna”, režisors Dž.Dž.Džilindžers. Pirmizrāde 2014. gada novembrī;
E.T.A. Hofmanis „Zelta pods”, režisors Jans Villems van den Boss (Nīderlande). Pirmizrāde 2015. gada februārī;
M. Andersons „Anna Boleina”, režisors Dž.Dž.Džilindžers. Pirmizrāde 2015. gada martā;
M. Makdona „Klibais no Inišmānas”, režisors Regnārs Vaivars. Pirmizrāde 2015. gada maijā.

Abonementus iespējams iegādāties Liepājas teātra kasēs.

Abonementu cenas no 27 līdz 63 eiro (Ls 18,98 – 44,28), ja abonementu iegādāsieties līdz 15. jūnijam (pēc tam dārgāk). Skolēniem, studentiem, pensionāriem un I/II grupas invalīdiem atlaide 25%. Iespējams iegādāties 1. abonementu (1. pirmizrāde) vai 2. abonementu (2. pirmizrāde).

Abonementu īpašniekiem tiks piedāvātas īpašas atlaides Ziemassvētku un Teātra dienas koncerta apmeklējumam un pārējiem 108. sezonas iestudējumiem, kas nav iekļauti abonementā. Tāpat būs iespējams saņemt 20% atlaidi biļetēm uz iepriekšējās sezonas iestudējumiem. Gaidāmi arī citi pārsteigumi un īpašas akcijas!

Abonementu maiņa un tirdzniecība notiks līdz 18. augustam.

*Izrāžu nosaukumi un pirmizrāžu datumi var mainīties. Sekojiet līdzi informācijai Liepājas teātra repertuāra bukletos un teātra kasēs.