Uzsākta abonementu tirdzniecība Liepājas teātra 109. sezonai!

Uzsākta abonementu tirdzniecība Liepājas teātra 109. sezonai!

7 aprīlis, 2015

No 7. aprīļa Liepājas teātris uzsācis abonementu tirdzniecību uz 109. sezonas izrādēm. Pirmo reizi abonementa īpašnieki uz teātri tiks aicināti 11. septembrī uz 109. sezonas atklāšanu, kad pirmizrādi piedzīvos Ivana Turgēņeva lugas „Mēnesis uz laukiem” iestudējums Konstantīna Bogomolova režijā.

Abonementā iekļauti vēl 4 jauniestudējumi:
A. Ostrovskis „Vilki un avis”, režisors Viesturs Meikšāns. Pirmizrāde 2015. gada novembrī;
T. Vailders „Mūsu pilsētiņa”, režisore Gaļina Poļiščuka. Pirmizrāde 2016. gada janvārī;
B. Pomerancs „Ziloņcilvēks”, režisore Laura Groza-Ķibere. Pirmizrāde 2016. gada februārī;
Ž. Pomrā „Mīlestības neprāts”, režisors Dž.Dž.Džilindžers. Pirmizrāde 2016. gada aprīlī.

Abonementu cenas no 24 līdz 6o eiro, ja abonementu iegādāsieties līdz 15. jūnijam – tādējādi abonementa īpašniekiem būs iespēja vienu iestudējumu noskatīties bez maksas. Pēc 15. jūnija cenas tiks paaugstinātas, un abonementus būs iespējams iegādāties, maksājot summu no 30 līdz 75 eiro.
Skolēniem, studentiem, pensionāriem un I/II grupas invalīdiem atlaide 25%. Iespējams iegādāties 1. abonementu (1. pirmizrāde) vai 2. abonementu (2. pirmizrāde).

Abonementu īpašniekiem tiks piedāvātas īpašas atlaides Ziemassvētku koncerta apmeklējumam un pārējiem 109. sezonas iestudējumiem, kas nav iekļauti abonementā. Tāpat būs iespējams saņemt 30% atlaidi biļetēm uz iepriekšējās sezonas iestudējumiem.

Abonementu maiņa un tirdzniecība notiks līdz 24. augustam.

*Izrāžu nosaukumi un pirmizrāžu datumi var mainīties. Sekojiet līdzi informācijai Liepājas teātra repertuāra bukletos un teātra kasēs.