Zigurds Akmentiņš aicina uz savu radošo vakaru!

Zigurds Akmentiņš aicina uz savu radošo vakaru!

22 marts, 2011

27. martā tiek svinēta Starptautiskā Teātra diena. Tieši šajā dienā – plkst. 16:00 – Liepājas teātra aktieris un vēsturnieks Zigurds Akmentiņš aicina ikvienu liepājnieku uz savu radošo vakaru, kurā aktieris stāstīs Olafa Gūtmaņa, Irmas Markopas, Antona Kreica, kā arī pats savus stāstus. Pasākums notiks Liepājas teātra skatītāju foajē.

Pagājušajā gadā Z. Akmentiņš tika sumināts kā „Gada liepājnieks”. „Kad saņēmu šo apbalvojumu, nevarēju nokāpt no skatuves – biju uztraucies un laimīgs,” stāsta aktieris. „Šīs pozitīvās sajūtas deva man spēku visu gadu. Rīkojot radošo vakaru, gribu pateikt „paldies” visiem liepājniekiem, kas mani šajā pilsētā tik mīļi ir uzņēmuši. Arī 27. marts nav izvēlēts nejauši – Teātra diena ir mani mīļākie svētki; šogad tie tiks atzīmēti 50. reizi, tāpēc esmu laimīgs, ka varēšu tikties ar skatītājiem tieši šajā dienā.”

Pagājušajā gadā Z. Akmentiņš nosvinēja savu 80. jubileju – arī tad aktieris skatītājiem bija sarīkojis radošo vakaru. „No pagājušā gada programmas ir palicis stāsts, kurš veltīts Nikolajam Mūrniekam, jo tieši pateicoties viņam nokļuvu Liepājas teātrī. Un nu jau šeit esmu 56 gadus.”

Ieeja uz Z. Akmentiņa radošo vakaru ir bez maksas, turklāt visiem šī pasākuma apmeklētājiem plkst. 18:00 iespējams apmeklēt izrādi „Stikla zvērnīca”, iegādājoties biļeti tikai par Ls 2,50.