Darbības personas ir spožas. Visiem paredzēts savs raksturs, kuru režisors Sergejs Zemļanskis iekodējis gandrīz katrā kustībā un kustību savstarpējā saspēlē, ko diktē ne tikai varoņa raksturs, bet arī mūzika (Pāvels Akimkins). — Maija Svarinska (“Kultūras Diena” / “Precības”)


SANDIS PĒCIS

Dzimis 1987. gada 22. jūnijā

Izglītība:
Klaipēdas Universitāte

Lomas Liepājas teātrī:
2018
Billijs – A. Čehova “Platonovs un viņa sievietes” (Dž.Dž.Džilindžera skatuves versija”) (no 2018. gada marta)
Dens Melits um Elfreds Vlejs – R. Šeklija “Biļete uz Tranaju”
Dzelzcilvēks – “Smaragda pils@ta. Enter” – A. Volkova pasakas “Smaragda pilsētas burvis” skatuves variants
2017
Bohēmas viesis – “Esi sveicināta, bohēma!”, iedvesmojoties no A. Bergmaņa, A. Remesa, Ē. Hānberga, U. Brieža
Starikovs un Stapans – N. Gogoļa”Precības”
Gleznotājs Bananito un spiegs – Dž.Rodāri “Dželsomīno Melu zemē”
2016
TV raidījuma vadītājs – A. Zīgleres “51. fotogrāfija”
Hofbauers – F. Dirrenmata “Vecās dāmas vizīte”
Aleksejs Nikolajevičs Beļajevs – I. Turgeņeva “Mēnesis uz laukiem”
Svens Ozols – T.Vailders “Mūsu pilsētiņa” R. Bugavičutes versija par Liepāju
2015
Spogulītis – R. Bugavičutes “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” (pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem)
Bārtlijs – M.Makdona “Klibais no Inišmānas”
Ābels – Ļ. Gruzinovas “Paradīze”
2014
Sīmijs – Dž. Orvela “1984” (R. Aika un D. Makmillana dramatizējums)
Toms vai Rēgs – R. Bugavičutes “Bezgalīgo stāstu stāsts”
Tims – “Dekamerons SPA stilā” pēc F. Veldones romāna motīviem
2013
Georgs / Dīters – D. Šeika, S.Seitera “Pavasara atmoda” pēc F. Vedekinda lugas motīviem
Mazais Luī, Žoržs, Amerikāņu jūrnieks, Šarls, Minders, Konferensjē – P. Džemsas “Piafa”
Kirasieris – M. Zīverta “Minhauzena precības”
Dons Apostolo Gazella – V. Igo “Lukrēcija Bordžija”
Rikardo – E. de Filipo “Filumena Marturano” (Tā precas itālieši)
2012
Kaža – “Gogolmogols” pēc N. Vorožbitas darba motīviem
Ods vai Tomass – “Stavangera” (Pulp People) pēc M. Krapivinas lugas motīviem
Malēnietis – Raiņa un J. Zvaigznītes “Malēnieši”
Roberts Lokamps – Ē.M. Remarka “Trīs draugi”, 2011./2012. gada “Spēlmaņu nakts” BALVA nominācijā “Gada jaunais skatuves mākslinieks”
Rūdis – L. Gundara “Advents Silmačos”
2011
Puisis – K.Lāča, J. Elsberga, E. Mamajas “Pūt, vējiņi!” pēc Raiņa lugas un latviešu tautasdziesmu motīviem
Māte un Mironis – R. Kūnija “Ģimenes lietas”
Aleksandrs Čaks, Čadarainis, Saša – A. Čaka “Spēlē, Spēlmani!”
2010
Bernardo vai Bālais – L. Bernsteina, A. Lorenta, S. Sondheima, Dž. Robina “Vestsaidas stāsts”
Sutka, kučieris- R. Blaumaņa “Ugunī”
Lūkass, Jaunietis, Vājprātīgais – J. Gruša “Mīla, džezs un velns”
2009
Andrejs Andrejevičs Šipučins – “Divi A. Čehova joki” (viencēlienā “Jubileja)
Nelaiķa Nikolaja Popova zirgs – “Divi A. Čehova joki” (viencēlienā “Lācis”)

Lomas TV un kino:
Lauris Lejnieks – seriālā “Svešā seja”
Rūdolfs – LTV1 seriālā “Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums”