Radošā grupa (scenogrāfs un videomākslinieks Māris Kalve, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, komponists Andris Vilcāns, horeogrāfe Inga Raudinga, gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis, grima māksliniece Maija Gundare) izdarījusi lielu darbu, lai radītu rēgainu, “kino pirms kino ēras” (Žorža Meljesa mēness, zootrops u. c.) citātiem pilnu pasauli. Bet aktieri šo darbu nomaskē ar spēles prieku. — Undīne Adamaite (“Kultūras Diena” / “Zelta pods”)


SANDIS PĒCIS

Dzimis 1987. gada 22. jūnijā

Izglītība:
Klaipēdas Universitāte

Lomas Liepājas teātrī:
2016
Aleksejs Nikolajevičs Beļajevs – I. Turgeņeva “Mēnesis uz laukiem”
Svens Ozols – T.Vailders “Mūsu pilsētiņa” R. Bugavičutes versija par Liepāju
2015
Spogulītis – R. Bugavičutes “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” (pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem)
Bārtlijs – M.Makdona “Klibais no Inišmānas”
Ābels – Ļ. Gruzinovas “Paradīze”
2014
Sīmijs – Dž. Orvela “1984” (R. Aika un D. Makmillana dramatizējums)
Toms vai Rēgs – R. Bugavičutes “Bezgalīgo stāstu stāsts”
Tims – “Dekamerons SPA stilā” pēc F. Veldones romāna motīviem
2013
Georgs / Dīters – D. Šeika, S.Seitera “Pavasara atmoda” pēc F. Vedekinda lugas motīviem
Mazais Luī, Žoržs, Amerikāņu jūrnieks, Šarls, Minders, Konferensjē – P. Džemsas “Piafa”
Kirasieris – M. Zīverta “Minhauzena precības”
Dons Apostolo Gazella – V. Igo “Lukrēcija Bordžija”
Rikardo – E. de Filipo “Filumena Marturano” (Tā precas itālieši)
2012
Kaža – “Gogolmogols” pēc N. Vorožbitas darba motīviem
Ods vai Tomass – “Stavangera” (Pulp People) pēc M. Krapivinas lugas motīviem
Malēnietis – Raiņa un J. Zvaigznītes “Malēnieši”
Roberts Lokamps – Ē.M. Remarka “Trīs draugi”, 2011./2012. gada “Spēlmaņu nakts” BALVA nominācijā “Gada jaunais skatuves mākslinieks”
Rūdis – L. Gundara “Advents Silmačos”
2011
Puisis – K.Lāča, J. Elsberga, E. Mamajas “Pūt, vējiņi!” pēc Raiņa lugas un latviešu tautasdziesmu motīviem
Māte un Mironis – R. Kūnija “Ģimenes lietas”
Aleksandrs Čaks, Čadarainis, Saša – A. Čaka “Spēlē, Spēlmani!”
2010
Bernardo vai Bālais – L. Bernsteina, A. Lorenta, S. Sondheima, Dž. Robina “Vestsaidas stāsts”
Sutka, kučieris- R. Blaumaņa “Ugunī”
Lūkass, Jaunietis, Vājprātīgais – J. Gruša “Mīla, džezs un velns”
2009
Andrejs Andrejevičs Šipučins – “Divi A. Čehova joki” (viencēlienā “Jubileja)
Nelaiķa Nikolaja Popova zirgs – “Divi A. Čehova joki” (viencēlienā “Lācis”)

Lomas TV un kino:
Rūdolfs – LTV1 seriālā “Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums”