Aicinām uz koncertciklu “Vasaras vakari Liepājas teātrī”!

Aicinām uz koncertciklu “Vasaras vakari Liepājas teātrī”!

jūlijs 21, 2020

Lai arī Liepājas teātrī izrādes vēl nenotiek un 114. sezonu plānots uzsākt septembrī, teātris piedāvās skatītājiem ekskluzīvus pagalma koncertus “Vasaras vakari Liepājas teātrī”, kas notiks septiņos augusta vakaros Teātra ielas 3 pagalmā. Muzikālā un intīmā gaisotnē katru vakaru skatītājus sagaidīs cits muzikālais priekšnesums kāda teātra aktiera izpildījumā. Koncerti notiks trešdienās un ceturtdienās plkst. 19:00, bet noslēgums paredzēts sestdienā. Paredzētas dažādas programmas, kurās aktieri izpildīs dziesmas gan latviešu, gan angļu un franču valodās.

Koncertsēriju 5. augustā iesāks Viktors Ellers. Pēc tam skatītājus priecēs Karīna Tatarinova (6. augustā), Agnese Jēkabsone (13. augustā), Everita Pjata-Gertnere (19. augustā), Edgars Pujāts (20. augustā). Noslēguma kopkoncerts notiks 29. augustā. 12. augustā plānotais Sigitas Pļaviņas koncerts nenotiks.

Biļetes jau iespējams iegādāties, bet vietu skaits ir ierobežots! Iespējams iegādāties vietu pie stāvgalda 1 personai par 8 eiro vai sēdvietu komplektu pie galdiņa 2 personām par 16 eiro.

“Šie koncerti teātrim ir nozīmīgi, lai skatītāji dzīvā gaisotnē beidzot satiktu savus iemīļotos aktierus. Emocionāli teātrim un īpaši teātra trupai ir svarīgi atgriezties uz skatuves un noticēt, ka sajūtas, ko sniedz klātienes uzvedumi, joprojām ir dzīvas. Šajā laikā mums ir ļoti būtisks skatītāju atbalsts, tāpēc, ņemot vērā valsts noteiktos ierobežojumus, mēs vēlamies atgriezties,” par koncertiem saka Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins.

Jūlijā Liepājas teātra kase strādā otrdienās (12:00 – 19:00), kā arī piektdienās un sestdienās (12:00 – 16:00), biļetes iespējams iegādāties arī elektroniski Bilesuparadize.lv

Katram koncertam paredzētas divas daļas. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca. Tā kā pasākumi notiks ārā, iesakām izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Pasākumu pulcēšanās un norises laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības noteikumi.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Rūpējoties par koronavīrusa izplatības ierobežošanu, visām personām, ieejot pasākuma teritorijā, tiks veikta temperatūras mērīšana.

Atgādinām, ka 1. augustā iespējams apmeklēt arī koncertuzvedumu “Meklējam aktierus”, kurš notiks stāvlaukumā pie Liepājas teātra.