Grieķi

Grieķi

Grieķu mīti

Datums

8. Aug

Laiks

19:00

Ilgums

2 stundas 10 minūtes

mītiska spēle

Grieķi

Režisors Elmārs Seņkovs

Izrāde 2 cēlienos

Cena   eur 18.00  -   eur 38.00

Apraksts

Lomās

Tuvākās izrādes

8. Aug

Ceturtdien

19:00

17. Okt

Ceturtdien

19:00

Publikācijas

Kājas aug no šejienies

Žurnāls "Ir"

Edīte Tišheizere

Dievi un viņa atdarinātāji

Kultūras Diena

Atis Rozentāls

Uz skatuves uznāca cillvēks

Kroders.lv

Vēsma Lēvalde

Atsauksmes

Subscribe
Notify of
3 Atsauksmes
Inline Feedbacks
View all comments
Raitis Vulfs

izrāde-šedevrs!!! jaudīgi, jūtīgi un viedi. tik gaumīgs skaņu noformējuma(kustību un žestu skaņraži pie mikrofoniem, solo un grupu dziedājumi, instrumentālā mūzika(e.mākens!!!)), gaismu un scenogāfiskās meistarības sulīgs sakausējums!!! kinematogrāfiskas dabas baudījums un pārdzīvojums. paldies izcilajiem aktieriem un režisoram!

Sedoro Ice

ĪGNĀ TANTE. Biju uz teātra sezonas noslēguma izrādi un šis vakars teātrim viemēr ir nozīmigs un sirsnīgs līdz pat smiekliem caur nelielām skumjām (atvadām no E.Dombrovska un M.Viļčukas uz „vienu gadu”). Bet nu par izrādi. Ar lielu interesi ierados teātrī, lai baudītu triloģijas noslēgumu, jo esmu kļuvusi par režisora E.Seņkova un viņa Izrāžu „Šekspīrs” un „Grimmi” zvērīgu fani. Un nevīlos „Grieķos” ne mirkli! Iespaidiem bija nedaudz „jānosēžas”, lai savā galvā izrevidētu redzēto. Scenogrāfija vnk. lieliskas! Ideja izmantot teātra griestu fotogrāfiju kā Olimpa kalnu ir ārkārtīgi eleganta, arī iespaidīga. Slavas dziesmas visiem izrādes tapšanā un visiem aktierdarbiem! Nevaru pat kādu no aktieriem… Lasīt vairāk »

Rolands Vucens

Atvainojiet…šis nav baudāmi…visu cieņu aktieriem par meistarību 🤗,bet – kas man jāuzpīpē, lai saprastu Justīnes Kļavas dramaturģijas ieceres un Elmāra Seņkova “režiju”….Grimmi man patika…tur bij ideja un savdabīga tās realizācija..bet Grieķi nav notikusi izrāde.”Karalis ir pliks….”