Līnenas skaistumkaraliene

Līnenas skaistumkaraliene

Mārtins Makdona

Datums

20. Jan

Laiks

18:00

Ilgums

2 stundas 30 minūtes

skumja komēdija

Līnenas skaistumkaraliene

Režisors Dž.Dž. Džilindžers

Izrāde 2 cēlienos

Izrādē smēķē Izrādē smēķē

Cena   eur 18.00  -   eur 22.00

Apraksts

Lomās

Tuvākās izrādes

20. Jan

Sestdien

18:00

8. Feb

Ceturtdien

19:00

Publikācijas

Likteņa skumjais diegs

Kultūrzīmes

Normunds Akots

Izplēst sev lemto laimes tiesu

Kroders.lv

Gundega Saulīte

Atsauksmes

5 Atsauksmes
Inline Feedbacks
View all comments
Sedoro Ice

ĪGNĀ TANTE Jūtos patiesi iepriecināta un zāles reakcija stāvovācijās to apliecināja patiesāk par jebkura kritiķa recenziju (arī skatītāji prot novērtēt, ja kas) – Režisors sāk „augšāmcelties”! Alleluja! Neuzpērkaties uz lugas „Līnenas skaistumkaraliene” identifikāciju – skumja komēdija. Manās acīs pat ne drāma, bet konkrēta traģēdija. Bet no man secinājuma bīties nevajag, tā ir jāredz, obligāti. Šad un tad publika arī iesmējās, lai gan būtībā nekā apsmaidāma – divu ģimenes sieviešu (mātes un meitas) destruktīvā kopvientulība. Ja nu vienīgi var papriecāties par Mārtiņa Kalitas Mātes jeb Megas skatuvisko tēlu. Bet tā ir pilnīgi atsevišķa tēma. Lieliska aktierspēle! Kā es parasti saku – Inese… Lasīt vairāk »

Liva Lencberga

Nepatika. Skumja izrāde par vecumu un cilvēku kretīnismu vienam pret otru. Neko pozitīvu neieguvu. Tīra drāma ,nav komēdija. Aktierspēle ļoti laba,bet izrādes ideja- traģiska.

Artis Sarti

TEĀTRIS IEDVESMO!!! Tā pavisam noteikti varu teikt par nupat redzēto “LĪNENAS SKAISTUMKARALIENI” – neskatoties uz skumji skaudro sižetu. Šī izrāde absolūti ir ierindojama kategorijā – NOTEIKTI JĀREDZ, un kārtējo reizi pārliecinos, ka Dž.Dž.Dž. ar Liepājas teātra aktieriem spēj radīt tiešām šedevrus. Ineses Kučinskas (meita) un Mārtiņa Kalitas (māte) aktiermeistarība izrādē izpaužas visaugstākajā pakāpē. Jāpiekrīt iepriekšējās komentētājas teiktajam, ka Inese Kučinska spēs nospēlēt pat tomātu, un visi noticēs.. Taču īpaši, jo īpaši izceļama Mārtiņa Kalitas atveidotā māte – tas ir kaut kas FENOMENĀLS un aktiermākslas augstākā pilotāža! Biju mēms. BRAVO! Vērtējot šajā izrādē patiesi atainoto ģimenes (mātes un meitas) sadzīvi kādā… Lasīt vairāk »

Zvirbulēns

Ragana, Hanana un nu jau Līnenas Skaistumkaraliene pievienojas uz pjedestāla. Džilis pēc paris neveiksmēm ir atpakaļ. Izcili!

Ruta Vēvere

Ar lielu interesi gaidīju šo izrādi “Līnenas skaistumkaraliene”,jo aktieri Inese Kučinska un Kaspars Gods,jau daudz ko izsaka.Arī izrādes titulbilde ieintriģē.Programmiņas pieteikumā-skumja komēdija.Es drīzāk to formulētu,kā traģisma un cinisma stāstu.Mātes un meitas ikdienas peripētijas,kas diemžēl notiek arī reālajās dzīvēs,dažādās variācijās.Cik cinisks asinsradinieks var kļūt,ja dzīve meitai piespēlējusi,aprūpēt slimu,nespējīgu māti un tai pat laikā,māte,meitu grib “privatizēt”,tikai savām vajadzībām,nedomājot par meitas nākotni.Šeit ir kā apburtais loks,no kura abas varones,nespēj izkļūt,lai uzlabotu savas dzīves kvalitātes. Jau izrādes sākums man kaut kur atsauca atmiņā izrādi “Ragana”,bet vēl vairāk tas apstiprinājās lieliskajā aktieru-Kučinskas un Goda,savstarpējā tēlu saspēlē.Bravo Inesei un Kasparam!!!Jūs esat LIELISKI! Tikai pēc pirmā cēliena,apskatoties programmiņu,nokonstatēju,kas tēlo māti… Lasīt vairāk »