Līnenas skaistumkaraliene

Līnenas skaistumkaraliene

Mārtins Makdona

Datums

6. Apr

Laiks

19:00

Ilgums

2 stundas 30 minūtes

skumja komēdija

Līnenas skaistumkaraliene

Režisors Dž.Dž. Džilindžers

Izrāde 2 cēlienos

Izrādē smēķē Izrādē smēķē

Cena   eur 10.00  -   eur 22.00

Apraksts

Lomās

Tuvākās izrādes

6. Apr

Ceturtdien

19:00

3. Mai

Trešdien

19:00

Publikācijas

Likteņa skumjais diegs

Kultūrzīmes

Normunds Akots

Izplēst sev lemto laimes tiesu

Kroders.lv

Gundega Saulīte

Atsauksmes

4 Atsauksmes
Inline Feedbacks
View all comments
Sedoro Ice

ĪGNĀ TANTE Jūtos patiesi iepriecināta un zāles reakcija stāvovācijās to apliecināja patiesāk par jebkura kritiķa recenziju (arī skatītāji prot novērtēt, ja kas) – Režisors sāk „augšāmcelties”! Alleluja! Neuzpērkaties uz lugas „Līnenas skaistumkaraliene” identifikāciju – skumja komēdija. Manās acīs pat ne drāma, bet konkrēta traģēdija. Bet no man secinājuma bīties nevajag, tā ir jāredz, obligāti. Šad un tad publika arī iesmējās, lai gan būtībā nekā apsmaidāma – divu ģimenes sieviešu (mātes un meitas) destruktīvā kopvientulība. Ja nu vienīgi var papriecāties par Mārtiņa Kalitas Mātes jeb Megas skatuvisko tēlu. Bet tā ir pilnīgi atsevišķa tēma. Lieliska aktierspēle! Kā es parasti saku – Inese… Lasīt vairāk »

Liva Lencberga

Nepatika. Skumja izrāde par vecumu un cilvēku kretīnismu vienam pret otru. Neko pozitīvu neieguvu. Tīra drāma ,nav komēdija. Aktierspēle ļoti laba,bet izrādes ideja- traģiska.

Artis Sarti

TEĀTRIS IEDVESMO!!! Tā pavisam noteikti varu teikt par nupat redzēto “LĪNENAS SKAISTUMKARALIENI” – neskatoties uz skumji skaudro sižetu. Šī izrāde absolūti ir ierindojama kategorijā – NOTEIKTI JĀREDZ, un kārtējo reizi pārliecinos, ka Dž.Dž.Dž. ar Liepājas teātra aktieriem spēj radīt tiešām šedevrus. Ineses Kučinskas (meita) un Mārtiņa Kalitas (māte) aktiermeistarība izrādē izpaužas visaugstākajā pakāpē. Jāpiekrīt iepriekšējās komentētājas teiktajam, ka Inese Kučinska spēs nospēlēt pat tomātu, un visi noticēs.. Taču īpaši, jo īpaši izceļama Mārtiņa Kalitas atveidotā māte – tas ir kaut kas FENOMENĀLS un aktiermākslas augstākā pilotāža! Biju mēms. BRAVO! Vērtējot šajā izrādē patiesi atainoto ģimenes (mātes un meitas) sadzīvi kādā… Lasīt vairāk »

Zvirbulēns

Ragana, Hanana un nu jau Līnenas Skaistumkaraliene pievienojas uz pjedestāla. Džilis pēc paris neveiksmēm ir atpakaļ. Izcili!