Prieks skatīties, kā īd Leona Leščinska Īgņa – pesimists un skeptiķis, kurš jebkurā situācijā redz sliktāko, un rosās domāšanas procesa nodarbinātais Egona Dombrovska Profesors, mēģinot atrakt problēmas saknīti. Nav iespējams nesmaidīt, skatoties, kā Mārtiņa Kalitas omulīgais praktiķis Resnītis teju ieveļas darbībā, turot interesējošo pankūku līniju. Arī Viktors Ellers rāda labu humora izjūtu, iemiesojot filmu fanu Guļavu, kurš postulē, ka uz problēmas ir jāpaguļ, un lieto frāzes angļu valodā.

— Līvija Dūmiņa (“Neatkarīgā Rīta Avīze” / “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”)

Liepājas teātrī izrādes no 13. marta līdz 14. aprīlim nenotiks!

Informācija papildināta 2020. gada 16. martā.

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, Liepājas teātris ir pieņēmis lēmumu pārtraukt izrāžu publisku izrādīšanu laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim. Šajā laikā netiks spēlētas izrādes ne Liepājas teātra Lielajā zālē, ne koncertzāles “Lielais Dzintars” teātra Mazajā zālē.

Repertuārā ieplānotās izrādes iespēju robežās tiks pārceltas uz vēlāku laiku, uz izrādēm iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas.

Saskaņā ar Latvijā spēkā esošo tiesību regulējumu nauda par iegādātajām biļetēm šobrīd nav jāatmaksā, ņemot vērā, ka izrāžu atcelšana notikusi ārkārtējās situācijas dēļ, kas valstī izsludināta saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību.

Papildu informācijas Kultūras ministrijas mājas lapā ŠEIT!

Liepājas teātra kases tālrunis – 26117999 (darba laiks no 12:00-18:00).

Paldies par Jūsu pacietību un sapratni. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai!

Informāciju par repertuāra izmaiņām teātris plāno sniegt aprīlī.

Lai pievienot komentāru