Purva bridējs ugunī

Purva bridējs ugunī

Kārlis Lācis / Regnārs Vaivars

Mūzikls

Purva bridējs ugunī

Režisors Regnārs Vaivars

Izrāde 2 cēlienos

Izrādē smēķē Izrādē smēķē

Izrādē tiek izmantots stroboskops

Apraksts

Lomās

Publikācijas

Blaumanis Regnāra Vaivara apskāvienos

Recenzija portālā “Kroders.lv”

Valda Čakare

Vīzijas un paradoksi

Recenzija žurnālā “Teātra Vēstnesis”

Mārīte Gulbe

Krinolīnā iestīpotais vētru un dziņu stāsts

Recenzijā laikrakstā “Kultūrzīmes”

Vēsma Lēvalde

Mūžības smīns

Recenzija laikrakstā “Kultūras Diena”

Maija Svarinska

Atsauksmes

4 Atsauksmes
Inline Feedbacks
View all comments
Armands Muižnieks

Paldies par šo izrādi! Scenogrāfija un režija izcila. Veca dziesma jaunās skaņās un tas ir lieliski.

Sedoro Ice

ĪGNĀ TANTE Varam pateikties Pandēmijai , ka 2019.gada sezonas izrādi redzam ar laika nobīdi. Taču minētais force majore ne par matu nav neko izbojājis vai novecinājis (ja tā var teikt). Lieliska V.Lāča mūzika un dziesmas, ansambļa novietojumam izvēlēta burvīga vieta „pie baložiem”. Mūzika nav ne par klusu, ne par skaļu, dziesmu teksti ļoti labi dzirdami, pie tam dziedāšana notiek dūšīgi. Imponēja, ka mūzikā bija sajaukti it kā dažādi stili – latviešu tautas dziesmu kaucamgabali, kaut kas austrumniecisks, kaut kas čigānisks, īsāk runājot – forša eklektika. Dziesmu teksti ļoti pārdomāti. Šajā ziņā visi aktieri uzdevumu augstumos. Scenogrāfija vienkārša un nesarežģīta, nav… Lasīt vairāk »

Agnese Gutenko

Nenormāli skaļi, spiedzoši un prasti. No sākuma likās, ka būs ok, bet tomēr nē. Kaut kā no izrādes uz izrādi tie mākslinieciskie risinājumi atkārtojas un kad vēl ar decibeliem kompensē šķībo aktieru dziedātprasmi… Gribētos lielāku dažādību un vairāk viesizrādes. Diemžēl Liepājā ir tikai viens teātris.

Nora Argale

Tie, kas gaida Blaumani un Blaumaņa Kristīni būs vīlušies. Mūsu Kristīnei nebija matu.. (kaut kas noticis ar parūku, jeb jauns koncepts?) Aktrises spēle izcila, bet šī dīvainība traucēja.
Izrāde ļoti intensīva, kaislību pilna un skaļa no sākuma līdz galam, kas bija nedaudz nogurdinoši, vēlētos plūstošāku dramaturģijas attīstību ar kāpumiem atelpas brīžiem.
Visu cieņu G.Grāveļa Edgaram, tas ir aktieris ar īsto draivu šai lomai, un agrāk nezināta aktrise S.Dancite izcila Mades lomā. Kopumā paldies par iespaidīgu izrādi!